logo

Tort na urodziny dziecka

tort

Tort na urodziny dziecka

Tort to jeden z najważniejszych elementów przyjęcia urodzinowego. Emocje wywołuje nie tylko smak deseru, ale też jego wygląd. W Capuccino Cafe przygotujemy torty urodzinowe z indywidualną dekoracją, która zachwyci każdego malucha.

Tort urodzinowy to nie tylko osłoda przyjęcia, ale też atrakcja, która może nawiązywać do zainteresowań czy ulubionych bajek małego jubilata. W pracowni tortów Capuccino Cafe nasi cukiernicy przygotowują niepowtarzalne dekoracje, tworzone specjalnie na zamówienia Klientów. Realizujemy torty inspirowane Psim Patrolem, Świnką Peppą, Minionkami, Autami, Krainą Lodu i innymi bajkami. W naszych dekoracjach pojawiają się też postacie z gier komputerowych, ulubione zwierzaki, instrumenty muzyczne czy nawiązania do sportu. Każdy urodzinowy tort dla dziecka to prawdziwe dzieło sztuki, które na długo zapadnie w pamięć wszystkich gości.

Piękna dekoracja oczywiście nie oznacza rezygnacji z wysokiej jakości i pysznego smaku. Nasze desery realizujemy ze świeżych składników od lokalnych dostawców. Oferujemy zarówno torty czekoladowe, jak i owocowe. Zachęcamy do kontaktu, by poznać więcej szczegółów.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz