logo

Letnie wieczory w Capuccino Cafe

Letnie wieczory w Capuccino Cafe

Capuccino Cafe wychodzi naprzeciw upalnej pogodzie. Zapraszamy do skosztowania przepysznych, orzeźwiających napojów i odpoczynku w zielonej strefie relaksu.

Cappuccino Cafe znajduje się w Sopocie, niedaleko plaży, lasu, aquaparku oraz centrum miasta. Zawitać do nas można przy okazji wieczornego spaceru po gorącej, piaszczystej plaży, po zwiedzaniu słynnego „Monciaku” lub w ramach spotkania po pracy z przyjaciółmi czy rodziną. 

Kameralne wnętrze kawiarni stanowi doskonałą przestrzeń do letniego relaksu, oferując gościom 40 miejsc w całym budynku. Jednakże, korzystając z uroków sierpniowej pogody, w szczególności polecamy odpoczynek na świeżym powietrzu. Nasza zielona strefa relaksu jest bardzo przestrzenna i pięknie zaaranżowana; relaksować można się np. na wygodnych hamakach lub leżakach. 

Przed budynkiem zlokalizowany jest duży parking dla Gości. W pobliżu znajduje się także przystanek autobusowy oraz SKM.  Zachęcamy do zapoznania się z naszą sezonową ofertą i cieszenia się ulubionymi smakami lata na świeżym powietrzu.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz