logo

Capuccino Cafe na Jarmarku św. Dominika

jarmark capuccino

Capuccino Cafe na Jarmarku św. Dominika

Planujecie odwiedzić Jarmark św. Dominika w Gdańsku? Jeśli tak, koniecznie zajrzyjcie na ul. Szeroką – znajdziecie tam tegoroczne stoisko Capuccino Cafe. Czekamy na Was z przepysznymi lodami naturalnymi, puszystymi jagodziankami, orzeźwiającymi lemoniadami i aromatyczną kawą.

Codziennie czekamy z uwielbianymi letnimi smakami. Szczególnie polecamy jagodzianki, które wyrabiamy według tradycyjnej receptury – poznacie je po puszystym, delikatnym cieście oraz obfitym nadzieniu ze świeżych jagód. 

W upalnie dni zapraszamy także na wyśmienite lody naturalne, przygotowywane bez chemii i ulepszaczy. W Capuccino Cafe do ich produkcji wykorzystujemy świeże owoce oraz mleko i śmietanę z lokalnych mleczarni. Szczycimy się bogatą ofertą smaków, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Doskonałym uzupełnieniem naszych deserów będą orzeźwiające owocowe lemoniady lub aromatyczna kawa. Ziarna, z których ją przygotowujemy, są sprowadzane z Etiopii, Peru i Gwatemali od zaufanych dostawców. To unikatowa mieszanka, palona specjalnie dla nas w lokalnej palarni.

Razem z nami jest także Sopocki Młyn. W jego ofercie znajdziecie m.in. zdrowe oleje tłoczone na zimno oraz pyszne, naturalne chleby. Nie zabraknie także słynnych domowych pierogów, przygotowywanych z naturalnych składników na podstawie oryginalnych, tradycyjnych receptur.

 

Capuccino Cafe i Sopocki Młyn znajdziecie przy stoisku nr 101. Więcej o tegorocznym Jarmarku św. Dominika TUTAJ.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz