logo

Jak wybrać tort weselny? Podpowiadamy.

tort weselny

Jak wybrać tort weselny? Podpowiadamy.

Wybór tortu weselnego to bardzo ważna decyzja. Podpowiadamy, co wziąć pod uwagę przy planowaniu wesela, tak, żeby zamówiony tort  spełnił wymagania Pary Młodej i oczarował Gości, a równocześnie wpisał się w niepowtarzalny charakter wydarzenia. 

Znana w całej Polsce pracownia tortów Capuccino Cafe to nasza wielka duma. Każdy zamówiony tort wykonywany jest przez profesjonalistów z doświadczeniem i pasją – nasz zespół zasilają wykfalifikowani mistrzowie cukiernictwa oraz profesjonalna artystka odpowiadająca za wykonanie figurek i dekoracji. Szczycimy się wieloletnim doświadczeniem w pracy przy ślubach. Aranżujemy torty zgodnie z wizją Młodej Pary i charakterem oraz klimatem wesele. Zawsze chętnie służymy zarówno radą, jak i pomocą.  

Co musisz wiedzieć przy wyborze tortu weselnego? 

Zamówienie na tort weselny najlepiej złożyć najpóźniej 60 dni przed wydarzeniem. Rekomendowana wielkość porcji wynosi 150 g. na osobę. Minimalna waga realizowanych przez nas tortów weselnych to 7kg.

Oferta tortów razem z informacjami o dostępnych smakach znajduje się TUTAJ. Jednakże, najlepszym sposobem, by przekonać się, który wariant będzie w Waszym przypadku najdoskonalszy, jest umówienie się na bezpłatną degustację. Jak to zrobić? Wystarczy napisać do nas napisać (kamil@capuccinocafe.pl), zadzwonić (780 127 222) lub wypełnić formularz i umówić się na spotkanie. 

Możliwe jest zamówienie dowozu tortu prosto na salę weselną.

Dodatkowo, zachęcamy do zapoznania się z naszymi słynnymi słodkimi stołami. To prawdziwe dzieła sztuki, które realizujemy kompleksowo. Doradzamy w wyborze słodkości, tworzymy pyszne desery najwyższej jakości, a następnie przygotowujemy indywidualną aranżację, która oczaruje gości i będzie idealnie komponować się z salą weselną oraz charakterem imprezy. Umożliwiamy wypożyczenie dodatkowych elementów wystroju lub przygotowanie zachwycającej kompozycji kwiatowej. Zapewniamy dowóz i rozstawienie całej instalacji, a także jej złożenie i odbiór.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz