logo

Tort urodzinowy – jaki wybrać?

Tort urodzinowy – jaki wybrać?

W Capuccino Cafe doskonale wiemy, że wymarzony tort urodzinowy to nie tylko smak, ale też wygląd odpowiadający charakterowi imprezy i gustom jubilata. Nasza autorska pracownia tortów odpowiada za przygotowanie wyjątkowych dekoracji, które z pewnością zachwycą gości i zapadną w pamięć na długo. 

Tort urodzinowy może (i powinien!) być atrakcją przyjęcia, która przyciągnie wzrok i oczaruje gości niezapomnianym smakiem. 

Torty przygotowane przez autorską pracownię Capuccino Cafe to nie tylko najwyższej klasy desery, ale także dzieła sztuki. Wszystkie elementy dekoracyjne przygotowywane są ręcznie przez doświadczonych profesjonalistów – mistrzów w branży cukierniczej oraz artystkę odpowiedzialną za wykonanie figurek.  Istnieje możliwość własnej aranżacji wyglądu tortu, tak, żeby nawiązywał do charakteru lub zainteresowań jubilata.

Szukasz miejsca na organizację urodzin? W Capccino Cafe zapewniamy kompleksową organizację imprez okolicznościowych. Jesteśmy miejscem z długą tradycją, które może poszczycić się setkami pomyślnie zrealizowanych wydarzeń oraz współpracą z najlepszymi w branży. Naszym niezaprzeczalnym atutem jest także kameralna atmosfera oraz wyjątkowa nadmorska lokalizacja. Poza niezaprzeczalnie pysznymi słodkościami możemy zaoferować także słony catering: wyśmienite obiady, przystawki i przekąski przygotowuje sąsiedni Sopocki Młyn. 

W celu zamówienia wymarzonego tortu prosimy o kontakt na adres: kamil@capuccinocafe.pl. Zachęcamy też do poznania oferty sklepu online.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz