logo

Ostatnie terminy na ślubne zamówienia

Ostatnie terminy na ślubne zamówienia

Sezon weselny 2022 zbliża się wielkimi krokami. Grafik pracowni Capuccino Cafe na najpopularniejsze ślubne miesiące jest już prawie całkowicie zapełniony. Zostały ostatnie terminy na weselne zamówienia – torty i słodkie stoły.

W pracowni tortów Capuccino Cafe każde zamówienie wykonywane jest przez profesjonalistów z doświadczeniem i pasją. Za niepowtarzalnie przepyszny smak odpowiadają mistrzowie cukiernictwa, a nad doskonałym wyglądem tortów czuwa profesjonalna artystka od figurek i dekoracji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy przy ślubach. Umożliwiamy zamówienie tortu z dowozem prosto na salę weselną. 

Zachwycające aranżacją słodkie stoły to nasza duma i wizytówka. Mini torciki, miniaturowe serniczki, makaroniki francuskie, lizaki czekoladowe, babeczki typu cupcacke, gniazdka bezowe… Lista pyszności, które mogą znaleźć się na słodkim stole, jest bardzo długa.  Gwarantujemy kompleksową realizację, łącznie z wyjątkową oprawą wizualną. Na życzenie Klientów wypożyczamy dekoracje, talerze i naczynia. Zapewniamy dowóz i rozstawienie całej instalacji razem z jej złożeniem i odbiorem. 

Umów się na bezpłatną degustację. Napisz do nas (kamil@capuccinocafe.pl), zadzwoń (780 127 222) lub wypełnij formularz i umów się na spotkanie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz