logo

Capuccino Cafe dołącza do akcji „Wyjątkowy Tort”

tort mango marakuja

Capuccino Cafe dołącza do akcji „Wyjątkowy Tort”

Wyjątkowy Tort – to nazwa akcji, w której mamy przyjemność brać udział. W sobotę, 25 września, cały dochód ze sprzedaży tortu mango-marakuja przeznaczymy dla podopiecznych fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

Tego dnia minie osiemnaście lat, odkąd Fundacja Anny Dymnej „Mimo wszystko” zaczęła otaczać opieką osoby dorosłe cierpiące na zaburzenia rozwojowe. To także pomoc ludziom, którzy z różnych względów mierzą się z trudną sytuacją życiową. Jako artystyczna pracownia tortów nie wyobrażamy sobie nie móc uczcić tego dnia tak, jak świętuje się osiemnaste urodziny. Postanowiliśmy połączyć to, co najlepsze — pasję i kunszt naszych mistrzów cukiernictwa wkładających serce w każdy wypiek z bezinteresownym pragnieniem ofiarowania czegoś od siebie. Bez wahania dołączyliśmy więc do akcji „Wyjątkowy Tort” jednoczącej kawiarnie i cukiernie na terenie całego kraju wspólnym celem: urodzinowym tortem dla fundacji „Mimo wszystko” upieczonym tylko na tę okazję. Tego dnia w naszej ofercie pojawi się unikalny tort o smaku mango-marakuja przyrządzony, jak zawsze, z naturalnych wysokiej jakości składników. Cały dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany organizacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”, by wesprzeć rozwój projektów edukacyjnych i kulturowych oraz pomoc społeczną podopiecznym fundacji

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania w naszej klimatycznej kawiarni w Sopocie oraz do zakupu ciasta stworzonego z sercem i z myślą o innych. To niepowtarzalna okazja, by nie tylko skosztować wyjątkowego, orzeźwiającego wypieku z wyselekcjonowanych składników, ale na moment zwolnić w codziennym pędzie otwarciem się na ludzi i podaniem pomocnej dłoni tym, którzy tego potrzebują.   

Brak komentarzy

Dodaj komentarz