logo

Start sezonu ślubnego 2022

Start sezonu ślubnego 2022

Z poczuciem nostalgii żegnamy lato oraz jego barwy. My jednak nie pozwalamy przyszarzeć otoczeniu pod wpływem jesiennej aury. Już 18 października otwieramy zapisy na sezon ślubny 2022! Od tego dnia można umawiać się na zapoznanie z ofertą weselną.  

Każdy tort oraz słodki stół są dla nas wyzwaniem wymagającym indywidualnego podejścia, projektu oraz spójności z wizją młodej pary i oprawą przyjęcia. Pragniemy ukoronować ten wyjątkowy dzień wszystkim, co sami cenimy najbardziej — połączeniem wysokiej jakości, wyrafinowanego smaku, estetyki i naturalnej elegancji. 

Na pierwszym spotkaniu zapraszamy na bezpłatną degustację, na której przedstawiamy propozycje pełne kolorów i szeroką paletę smaków udowadniające, że słodkość niejedno ma imię. Zespół CappucinoCafe to artyści cukiernictwa specjalizujący się nie tylko w tortach weselnych. Sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającej młodej pary i stworzą prawdziwe dzieło sztuki będące ucztą dla wszystkich zmysłów. Smak wypieków oczaruje podniebienia, a ich wygląd, niczym olśniewająca kreacja, przyciągnie wzrok wszystkich gości. Powstające w naszej pracowni torty to arcydzieła stworzone rękami mistrzów oraz profesjonalnej dekoratorki pasjonującej się wykonywaniem figurek. 

Słodkie stoły CappucinoCafe również zachwycają nie tylko smakiem, ale także wyjątkową aranżacją. Wszystkie zamówienia zaczynamy od wyboru najwyższej jakości składników, a kończymy długo po wykonaniu, dbając o każdy detal ich podania. Pragniemy, by wszystkie słodkie stoły sygnujące się naszym logiem zyskały swój wyjątkowy rys spójny z anturażem przyjęcia. Zgodnie z upodobaniami pary młodej przygotujemy oprawę kwiatową stołu i dekoracje, które doskonale wkomponują się w scenerię wesela, uwypuklając estetykę nawet tych najmniejszych elementów. Oferujemy też możliwość wypożyczenia dodatkowych ozdób — stylizowanych beczek czy drabinek. 

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy przy ślubach to nie tylko wizytówka, ale wciąż uzupełniana wiedza, w związku z czym zawsze służymy pomocą i radą. Dowozimy świeże torty prosto na salę, dzięki czemu młoda para może w pełni cieszyć się swoim wyjątkowym dniem bez dodatkowych obowiązków.  

Sezon ślubny 2022 rusza 18 października. Zapraszamy do kontaktu na kamil@capuccinocafe.pl w celu umówienia się na bezpłatną degustację.  

Brak komentarzy

Dodaj komentarz