logo

Wesele w stylu boho

Wesele w stylu boho

Wesela w stylu boho to trend, który od kilku sezonów nie traci na popularności. Styl ten charakteryzuje się lekkością, romantycznością, licznymi nawiązaniami do natury oraz użyciem dekoracji „z duszą”. Zapraszamy do zapoznania się z aranżacjami słodkości Capuccino Cafe tworzonymi w oparciu właśnie o ten motyw przewodni. 

Słowo „boho” wywodzi się od „bohemy” – nazwy środowisk artystycznych, dawniej słynących nie tylko z kreatywności, ale również niestandardowego podejścia do konwenansów, życia i sztuki. Nic więc dziwnego, że styl ten charakteryzuje się lekkością i swobodą, czerpiąc liczne inspiracje z motywów m.in. hipisowskich oraz cygańskich.

Szczycimy się wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu pięknych tortów oraz wyjątkowych słodkich stołów. Dysponujemy urokliwymi dekoracjami, takimi jak nadgryzione zębem czasu drzwi, drabinki czy beczki. W aranżacje wplatamy także naturalne elementy: świeże, sezonowe kwiaty oraz estetyczną zieleń.

Na słodkim stole mogą znaleźć się m.in. miniaturowe serniczki, makaroniki francuskie, lizaki czekoladowe czy gniazdka bezowe. Odpowiadamy za kompleksową realizacje zamówień – wypożyczamy dekoracje i talerze, zapewniamy dowóz i rozstawienie całej instalacji razem z jej złożeniem i odbiorem.

Wszystkie torty są wykonywane przez profesjonalistów z doświadczeniem i pasją – nasz zespół zasilają wybitni cukiernicy oraz profesjonalna artystka odpowiadająca za wykonanie figurek i dekoracji. Młode Pary zainteresowane ofertą pracowni tortów zapraszamy na bezpłatną degustację. Napisz do nas (kamil@capuccinocafe.pl), zadzwoń (780 127 222) lub wypełnij formularz i umów się na spotkanie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz