logo

Jesienne napoje w Capuccino Cafe

Jesienne napoje w Capuccino Cafe

Jesień to dla zespołu Cappucino Cafe bukiet wyjątkowo hipnotyzujących korzennych zapachów, w którym śmiało akcentuje się słodkawa i rozgrzewająca nuta owoców. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ulubionych rozgrzewających napojów.

Kardamon, pomarańcza czy imbir zdecydowanie nie pachną tak samo latem czy wiosną. Chłodna, lekko zaciemniona aura otoczenia podsyca pragnienie ciepła sączącego się z zimowych owoców i przypraw, dlatego wnętrze naszej kawiarni już od początku października roztacza aromatyczne wonie grzańcowej herbaty oraz piernikowej latte.

Oba jesienne napoje zamykają w sobie wyjątkową i egzotyczną paletę smaków pozwalającą nie tylko podniebieniem poczuć święta, ale także rozgrzać się i wzmocnić przed kolejnym zetknięciem z pogodą, która o tej porze roku — niestety — nie rozpieszcza. 

Każdy korzenny napar komponujemy z najlepszych herbat i składników o zniewalającym zapachu. W naszej jesienno-zimowej ofercie znajdziecie herbatę pigwową, korzenną z kardamonem i pomarańczową z imbirem. Wyjątkowy smak każdej z nich podkreśli odrobina naturalnego syropu od Leśne Życie zamykającego w sobie to, co w pełni naturalne i ekologiczne. 

Parzenie kawy traktujemy jak sztukę, dlatego wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości ziarna z Peru, Etiopii i Gwatemali, dbając o to, by razem ze smakiem piernika stworzyły obłędną, idealnie dopełniającą się całość, a nie tylko połączone ze sobą składniki. 

Do aromatycznego napoju polecamy również szarlotkę, której słodycz idealnie zaakcentuje jego smak, roztaczając obłędny zapach jabłek i cynamonu. 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz