logo

Jesienne śluby – wyjątkowe, piękne i niepowtarzalne

slodkistol

Jesienne śluby – wyjątkowe, piękne i niepowtarzalne

Jesienne śluby odbywają się w wyjątkowej scenerii żółci, pomarańczy i sepii, w towarzystwie brunatnych kasztanów czy pastelowego akcentu wrzosów. Poznajcie niepowtarzalne inspiracje od Capuccino Cafe.

Jesień to nie tylko taki moment w roku, w którym otuleni kocem rozgrzewamy się filiżanką piernikowej latte, obserwujemy spadające liście oraz to, jak otoczenie wycisza się przed nadejściem zimy. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel potwierdza, że w miesiącach jesiennych znacznie częściej decydujecie się na oprawy nie tylko tworzące jedność z otoczeniem, ale także podkreślające unikalny charakter przyjęcia, którego smaki i barwy pozostają w pamięci na całe życie. Jesienne torty i słodkie stoły znacznie częściej przybierają stonowane kolory drzew i ziemi, bo inspiracją dla nich jest piękno krajobrazu. 

W naszym wydaniu jesień nie ma nic wspólnego ze skalą szarości, ponieważ każdy tort i słodki stół traktujemy nie tylko jako desery, ale przede wszystkim dzieła sztuki, w których nawet najmniejszy detal ma ogromne znaczenie. 

Jesienne aranżacje CappucinoCafe to dowód na to, jak z rdzawych, ziemistych tonów można stworzyć elegancki pejzaż manifestujący poszanowanie dla natury i każdego składnika. Mistrzowie cukiernictwa doskonale wiedzą, że brąz nie jest jedynie odcieniem czekolady, ale całą paletą niesamowitych tonów skrywających obłędne smaki, których kompozycja zależy tylko od Pary Młodej. My zaś dbamy o każdy szczegół przygotowania i prezentacji, by zapewnić ucztę dla zmysłów Wam i Waszym gościom. W czasie tworzenia komponujemy całość, pragnąc, by wygląd naszych słodkości, ich aromat i smak tworzyły jedność. Używamy tylko naturalnych wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości w imię tej samej zasady, którą kierujemy się przy doborze anturażu dla naszych wypieków. Jeżeli się inspirować to tylko najlepszymi, a właśnie taka jest sama natura. 

Jeśli jednak nie przepadacie za odcieniami jesieni, dołożymy wszelkich starań, by stworzyć dla Was tort i słodki stół zdolne zabrać Was i gości w miejsce i porę roku, w których czujecie się najlepiej oraz sprawić, by dzień uroczystości oraz jej aura były dokładnie takie, jakie sobie wymarzyliście. 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz