logo

Słodkie święta z Capuccino Cafe

Słodkie święta z Capuccino Cafe

Słodkie święta z Capuccino Cafe – to nazwa specjalnej tegorocznej oferty, która jest już dostępna. Zapraszamy do zapoznania się z wachlarzem przepysznych, tradycyjnych wypieków i deserów. Na Państwa zamówienia czekamy do soboty, 18 grudnia.

Są w roku takie momenty, w których zapachy bakalii, piernika, cynamonu i śliwek przełamane orzeźwiającą wonią pomarańczy stają się nie tylko ziszczeniem najskrytszych smakowych fantazji, ale i doskonałym anturażem dla otoczenia skąpanego w świątecznej aurze. 

By umilić Państwu czas smakowania świąt, przygotowaliśmy ofertę Słodkie Święta z Cappucino Cafe. Znajdziecie w niej Państwo szeroki wybór niesamowitych tortów i serników, tradycyjne makowce, strudle, baby oraz wyjątkowe ciasta pralinowe. Szczególnie polecamy tort bezowy w odświętnym wydaniu – z powidłami śliwkowymi i śliwkami w czekoladzie oraz torty piernikowy i makowy z konfiturą pomarańczową.

Wszystkie wypieki przygotowujemy z najwyższej jakości naturalnych, aromatycznych składników, dbając o ich smak i prezencję. Nasi mistrzowie cukiernictwa dokładają wszelkich starań, by każdy kęs był nie tylko deserem, ale także prezentem płynącym prosto z serca, który możemy podarować Państwu w tym wyjątkowym czasie.  

Słodkie święta 2021: Zamów świąteczne wypieki 

Świąteczne wypieki można zamawiać do 18 grudnia:

Czekamy, by oszołomić Państwa obezwładniającą kompozycją smaków i zapachów oraz sprawić, by Wasze Święta były niezapomniane! 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz