logo

Capuccino Cafe w Biznes bez tabu

capuccino cafe w biznes bez tabu

Capuccino Cafe w Biznes bez tabu

Właściciele Capuccino Cafe oraz Sopockiego Młyna opowiedzieli o kulisach swoich działalności w serii Biznes bez tabu prowadzonej przez Kamilę Rowińską – jedną z najbardziej znanych i cenionych trenerek biznesu w Polsce. Zapraszamy, żeby poznać naszą historię… od kuchni.

Początek drogi do zgłębienia tajników wiedzy branży cukierniczej i gastronomicznej był niezwykle wyboisty, a samo CappucinoCafe długo pracowało na własny szyld kojarzony w tej chwili z obłędną jakością produktów, ich niezwykłą elegancją oraz artystycznym sznytem. 

A więc jak zaczęła się nasza historia? Z jakimi problemami borykaliśmy się w czasie wchodzenia na kawiarniany rynek? Jak prowadziło się kawiarnię w latach, w których najpopularniejszym gorącym napojem była kawa po turecku?   

Nostalgicznym powrotem do wspomnień z początków CappucinoCafe była dla nas rozmowa z Kamilą Rowińską, dyplomowaną coacherką, inwestorką, mistrzynią komunikacji i autorką publikacji związanych z coachingiem i biznesem. Jej niezwykła charyzma oraz dociekliwość w zadawaniu pytań zbudowały narrację, którą śmiało można określić mianem blisko dwudziestoletniej historii naszej drogi w gastronomii. 

Cieszymy się, że możemy służyć jako autorytet biznesowy w branży gastronomicznej — od realizacji Państwa zamówień po rady związane z prowadzeniem własnej firmy. 

Każde zamówienie traktujemy jak kompleksowy plan wymagający pracy sztabu profesjonalistów oraz indywidualnego podejścia do klienta. Składane przez nas oferty nigdy nie stanowią sztywnych wytycznych ograniczonych do zatwierdzenia i wykonania. Przy wszystkich projektach kierujemy się nie tylko artystyczną dbałością o każdy szczegół wizualny i smakowy. Jesteśmy świadomi własnego doświadczenia w gastronomii, więc zawsze z empatią i wielką radością dzielimy się nim z tymi, którzy potrzebują fachowego doradztwa lub rozwiania wątpliwości, które my niejednokrotnie rozwiewaliśmy latami. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ślubną oraz okolicznościową.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz