Przejdź do treści

Apartamenty Wypocznij – zapraszamy do Jastrzębiej Góry

Apartamenty Wypocznij – zapraszamy do Jastrzębiej Góry

7 maja 2021 Apartementy Wypocznij

Przepyszne bezy, wyśmienite lody naturalne i aromatyczną kawę oferujemy w kawiarniach w Sopocie oraz Jastarni. Wszystkich poszukujących idealnego miejsca na nadmorski wypoczynek zapraszamy natomiast do Apartamentów Wypocznij w Jastrzębiej Górze.

Apartamenty Wypocznij znajdują się w Jastrzębiej Górze — jednym z najpiękniejszych kurortów polskiego wybrzeża, a zarazem najbardziej wysuniętym na północ miejscem w Polsce.

Oferujemy osiem wygodnych, indywidualnie zaaranżowanych apartamentów, z których każdy posiada własny, niepowtarzalny klimat. Znajdujemy się w zacisznej uliczce, zaledwie osiem minut spacerem od plaży, w dogodnej odległości od gastronomii, sklepów i placów zabaw, a także boiska do koszykówki i licznych ścieżek rowerowych. Wszystkie apartamenty posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz prywatną łazienkę. Na terenie obiektu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. Do każdego apartamentu przysługuje bezpłatne miejsce parkingowe. 

Warunki są doskonałe do aktywnego urlopu na świeżym powietrzu, który równocześnie pozwoli odpocząć od miejskiego zgiełku. Piaszczysta plaża, rozległa zieleń Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i czyste powietrze z wysoką zawartością jodu gwarantują niezapomniany relaks i rekreację. Wyjątkowym miejscem na mapie Jastrzębiej Góry jest Promenada Światowida — najbardziej rozrywkowa część miasta, gdzie dostępne są m.in. kawiarnie, restauracje oraz sklepy z lokalnymi produktami.

Zobacz więcej lub ZAREZERWUJ.

Ostatnie wpisy