Przejdź do treści

Słodkie prezenty na Święta

18 grudnia 2020 Nasze realizacje

Słodkie prezenty możemy podarować zarówno naszym bliskim, jak i kontrahentom oraz współpracownikom. Capuccino Cafe przygotowało kilka specjalnych propozycji na świąteczne okazje.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, kiedy powinniśmy jeszcze bardziej docenić ważne dla nas osoby. Idealnym prezentem dla klienta, pracownika czy szefa będzie wytworny upominek, zawierający luksusowe produkty. Tego typu niespodzianki perfekcyjnie nadają się też na prezent pod choinkę dla bliskich.

W świątecznej paczce Capuccino Cafe znajdują się:

  • eleganckie wino (riesling) – butelka 0,75 l
  • aromatyczna kawa (ziarna) – autorska mieszanka Capuccino Cafe – 100 % Arabica – 250 g
  • herbata od legendarnej, gdańskiej Tea Janowicz – 100 g
  • ręcznie malowane pierniczki – 2 szt.

Cena zestawu zawierającego słodkie prezenty świąteczne to 170 złotych. W celu wyboru wina do paczki, prosimy o kontakt.

Wielbicielom słodkich upominków z pewnością przypadnie do gustu świąteczne pudełeczko pierników od Capuccino Cafe. Nasze pierniczki są ręcznie malowane lukrem królewskim. Każdy z nich ma około 12 cm wysokości i jest nie tylko pysznym smakołykiem, ale też unikatową dekoracją np. na choinkę.

Osobom, które preferują wytrawne przekąski można podarować pięknie zapakowane eleganckie przetwory, wysokiej jakości oleje i makarony, które znajdziemy w świątecznym zestawie Sopockiego Młynu. W restauracji można też kupić wyselekcjonowane produkty od lokalnych przedsiębiorców.

Wszystkim, którzy poszukują ciast i deserów na świąteczny stół, przypominamy, że do 18 grudnia można składać zamówienia na nasze słodkości świąteczne.

Ostatnie wpisy