Przejdź do treści

Tort weselny – jak wybrać ten wymarzony?

16 września 2022 Bez kategorii

Tort weselny to nieodłączny element przyjęcia weselnego i jeden z najważnych punktów w programie uroczystości. Przed przyszłą parą młodą stoi nie lada wyzwanie – jak wybrać idealny smak, który zadowoli wszystkich gości?

Jakość – słowo klucz

Jakość to zdecydowanie najważniejsza kwestia przy wyborcze tortu ślubnego. Pięknie wykonany, ale niesmaczny tort, może zepsuć nawet najpiękniejsze przyjęcie – tak samo, jak wyjątkowo pyszny, ale niezadowalający wizualnie deser. W Capuccino Cafe używamy jedynie naturalnych składników i najlepszych produktów. Nasi cukiernicy to nie tylko rzemieślnicy, ale również artyści. Zadbają o najdrobniejszy szczegół i sprawią, że Twoje marzenia zamienią się w słodką rzeczywistość. Poza wieloletnim doświadczeniem cukierniczym zespół zasila także profesjonalna artystka odpowiedzialna za przygotowanie figurek. Dzięki temu torty, które przygotowujemy, zachwycają nie tylko smakiem, ale także wyglądem – są naszą wizytówką i dumą Capuccino Cafe.

Jak wybrać smak tortu ślubnego?

Podczas wybierania wnętrza tortu ślubnego warto dopasować go do klimatu naszego ślubu. Jesienią i zimą warto postawić na nieco cięższe smaki, takie jak czekolada z praliną, wiśnia z czekoladą lub brownie z chrupiącą prażynką, sosem angielskim i owocami. Wiosną i latem królują owoce i lekkie, śmietankowe kremy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zamawiać je przez cały rok.

W Capuccino Cafe oferujemy bezpłatną degustację, dzięki której dokładnie poznasz każdy z dostępnych smaków tortu i ze wskazówkami specjalistów wybierzesz najlepszy dla Ciebie.

Nasze bogate portfolio tortów ślubnych, wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm sprawią, że wybór tort weselny będzie słodką przyjemnością. Dodatkowo, chętnie odciążymy Was w tym dniu z dodatkowych obowiązków i zawieziemy tort prosto na salę weselną.

Umów się na bezpłatną degustację: 780 127 222

Ostatnie wpisy