Przejdź do treści

Jak to
się zaczęło?

Historia Capuccino Cafe sięga 2006 roku, kiedy w Jastarni powstała kawiarnia założona przez małżeństwo – Grażynę i Dominika Pawlak. Pyszna kawa oraz smakowite ciasta i koktajle szybko zdobyły popularność wśród mieszkańców i turystów. Sukces nadmorskiej kawiarni był dla nas motywacją do dalszego rozwoju umiejętności u wybitnych polskich cukierników, mistrzów Latte Art oraz najbardziej cenionych baristów w kraju.

Doświadczenie, profesjonalna wiedza, współpraca z najlepszymi w branży, a przede wszystkim ogrom pasji i serca zbudowały podwaliny pod kolejne, wyjątkowe przedsięwzięcie – w 2015 roku powstało Capuccino Cafe Sopot. W tym samym roku postanowiliśmy także otworzyć przy lokalu w Sopocie własną pracownię tortów.

Capuccino Cafe
Sopot

Kawiarnia sopocka działa przez cały rok, oferując gościom 40 miejsc w budynku i aż 200 na świeżym powietrzu w pięknie zaaranżowanej, zielonej strefie relaksu z wygodnymi hamakami i leżakami. Na imprezy okolicznościowe w Sopocie – urodziny, chrzciny, komunie, spotkania firmowe – oferujemy kameralną salę o niepowtarzalnym klimacie i wystroju. Zapewniamy catering z naszej cukierni i restauracji Sopocki Młyn, profesjonalną, miłą obsługę oraz przytulna atmosferę.

zielona-strefa-relaksu
kawiarnia-wietrze

Capuccino Cafe
Jastarnia

Do Jastarni zapraszamy w sezonie letnim, gdzie zaaranżowaliśmy 60 wygodnych miejsc w urokliwych wnętrzach kawiarni oraz kolejne 80 w komfortowym, przestronnym ogródku.

kawiarnia-jastarnian

Co oferujemy
w kawiarni?

Najlepszą, aromatyczną kawę, stworzoną z autorskiej mieszanki 100% Arabica.

Ziarna kawy, którą przygotowujemy w Sopocie, są sprowadzane z Peru, Etiopii oraz Gwatemali i palone lokalnie. Każdy etap powstawania kawy zaznacza się w jej smaku, dlatego korzystamy wyłącznie z zaufanych dostawców i eksperckiej wiedzy zdobytej w różnych miejscach świata. Oferujemy tradycyjne i alternatywne formy parzenia, jak chemex, drip, areopres, coldbrew, nitrocoffe.

Szeroki wybór pysznych ciast, tortów, ciasteczek i innych słodkości

własnej produkcji, które tworzymy z naturalnych i wysokiej jakości składników, kupowanych od lokalnych dostawców. Każdy produkt Capuccino Cafe to wyraz naszej pasji do sztuki cukiernictwa i miłości do ludzi.

Torty weselne, torty komunijne, torty urodzinowe, torty na każdą okazję

realizowane na zamówienie. Nasi cukiernicy to prawdziwi artyści, którzy z rozmachem urzeczywistnią Wasze wizje i pomysły. Służymy doradztwem w wyborze smaku oraz bogatym portfolio tortów stworzonych na wszelkiego rodzaju uroczystości.

Lody naturalne,

w których nie ma miejsca na chemię i ulepszacze. Są za to świeże owoce oraz mleko i śmietana z miejscowej mleczarni. Polecamy smaki zarówno tradycyjne, jak i wegańskie. Oryginalne, sekretne receptury stworzyliśmy na podstawie własnych poszukiwań oraz wiedzy zdobytej od najlepszych lodziarzy w Polsce i Europie.

Słodkie stoły/candy bar.

prawdziwe dzieła sztuki, które z pewnością zapadną w pamięć gości weselnych. Stworzone z kunsztem, przepięknie zaaranżowane, a przy tym zgodne z pomysłem Pary Młodej, indywidualnie dopasowane do sali weselnej i wizji wydarzenia.

Monoporcje,

czyli malutkie słodkości o wybitnym smaku. Na specjalne zamówienie tworzymy m.in. mini torciki, mini serniczki, cakepops, cupcakes, mini tarty i wiele innych.

Soki i koktajle ze świeżo wyciskanych owoców i warzyw,

a więc esencję natury. Smaczne, zdrowe i odżywcze bomby witaminowe, które dodadzą sił i poprawią nawet najgorszy humor.

Pieczywo wypiekane na miejscu.

Lojalnie ostrzegamy: nasze aromatyczne chleby pszenne lub na zakwasie żytnim, croissanty maślane i czekoladowe oraz pyszne drożdżówki uzależniają!

Nasz Zespół

Jesteśmy rodzinną firmą i grupą pasjonatów. Nasz zespół zasilają m.in. certyfikowani specjaliści cukiernictwa, wybitni bariści oraz artystka dekoracji tortów. Od lat nieustannie rozwijamy się, dążąc do perfekcji w tym, co robimy. Dużo satysfakcji dostarcza nam zarówno zaufanie naszych Klientów, jak i uznanie w branży. Słodkości Capuccino Cafe Sopot trafiają aż do 20 najlepszych kawiarni w Trójmieście.

Po więcej słodkości zapraszamy na nasz Instagram

@capuccinocafe_sopot