Przejdź do treści

Słodki Dzień Dziecka

Dzień Dziecka
1 czerwca 2023 Bez kategorii

1 czerwca świętujemy Dzień Dziecka. Bez względu na to, czy masz 5, 15, 25 czy 65 lat- serdecznie zapraszamy na słodkie świętowanie. Czekają na Was orzeźwiające koktajle, rzemieślnicze lody i przepyszne ciasta, które umilą ten radosny dzień. Zabierz swoją pociechę partnera/partnerkę, przyjaciółkę lub paczkę znajomych i świętujcie razem z nami.

Chcemy, aby ten dzień był pełen radości i uśmiechu, dlatego zadbaliśmy również o przyjemną atmosferę, w której całe rodziny będą mogły spędzić czas razem. Nasza kawiarnia oferuje przestronne miejsce, w którym dzieci mogą swobodnie bawić się i integrować, a dorośli cieszyć się chwilą relaksu i pyszną kawą. Przy słonecznej pogodzie zapraszamy serdecznie na nasz taras, gdzie można biegać po trawie, skakać, leżakować i świetnie się bawić. Na rodziców czeka również kawa specialty z rodzinnej, a najmłodsi mogą się skusić na orzeźwiającą lemoniadę. Nasi mistrzowie cukiernictwa zadbali o to, aby w witrynkach nie zabrakło słodkości. Czekać będą pyszne tarty z czekoladą i owocami, chrupiące bezy, z których słyniemy nie tylko w Trójmieście, kolorowe francuskie makaroniki oraz torty. W Dzień Dziecka nie może zabraknąć również lodów. Przygotowujemy je sami, z najlepszych składników, bez żadnych sztucznych wzmacniaczy smaku i konserwantów. 1 czerwca to świetna okazja, aby skusić się na gałkę (lub dwie :)) zimnego deseru.

Czekamy na Was z otwartymi ramionami, gotowi na beztroskie chwile pełne słodkości i uśmiechów. Przyjdźcie i świętujcie z nami Dzień Dziecka na słodko.

Ostatnie wpisy