Przejdź do treści

Praliny Capuccino Cafe

Praliny
2 września 2022 Bez kategorii

Praliny Cappuccino Cafe są naszym ulubionym prezentem: ręcznie robione, małe dzieła sztuki, w których wykonanie nasi mistrzowie wkładają nie tylko talent, ale przede wszystkim serce. 

To zamknięcie ogromu treści w pięknej, minimalistycznej, lecz niezwykle eleganckiej formie pozwalającej poczuć ogrom doznań towarzyszących skosztowaniu każdej czekoladki. Praliny CappucinoCafe to nie tylko bombonierka, a kompleksowy, zindywidualizowany projekt, ponieważ sami komponujecie kształty, kolory i smaki, my zaś dbamy o każdy detal ich wykonania oraz o to, żebyście mogli cieszyć wzrok estetyką, a podniebienie obłędną paletą smaków. 

Każdy akcent podkreślający unikalny charakter praliny mówi, że nasze słodkości to znacznie więcej niż czekolada. Połączenie z miętą lub marakują to nuta lata i świeżości pozwalająca oddać się wakacyjnym wspomnieniom nawet w środku zimy. Pistacja stanowi połączenie elegancji, prostoty i klasyki, a słony karmel to idealne przełamanie się smaków będących jak jing i jang. Na rozgrzanie i pobudzenie proponujemy zaś wyrazistość i nutkę pikanterii pod postacią whisky lub aromatycznej kawy. 

Ostatnie wpisy