Przejdź do treści

Naturalne lody rzemieślnicze

Naturalne lody rzemieślnicze
29 maja 2023 Bez kategorii

W naszej cukierni czekają na Ciebie nie tylko najlepsze torty, chrupiące bezy i tarty, ale również naturalne lody rzemieślnicze. Odwiedź nas już dziś i skuś się na słodką gałkę w chrupiącym wafelku.

W Capuccino Cafe kładziemy nacisk nie tylko na jakość, ale również na autentyczność i naturalność wykorzystywanych przez nas składników. Tworzenie lodów to dla nas prawdziwa sztuka. Wkładamy w to nie tylko nasze umiejętności, które zdobywaliśmy latami, ale również całe serce. Stawiamy na naturalne składniki, pochodzące od lokalnych dostawców i ze sprawdzonych źródeł. Nie używamy sztucznych barwników ani aromatów, bo wierzymy, że nic nie zastąpi sezonowych owoców, dobrej jakości czekolady, orzechów, prawdziwej śmietanki i naturalnych przypraw.

Naturalne lody w Capuccino Cafe to świetny pomysł na pyszny deser w ciepłe dni. Wśród smaków, które można będzie znaleźć w naszej cukierni, gości między innymi oreo, czekolada, ciasteczko, wanilia, Ferrero Roche, mascarpone z bezą i malinami, sorbet czarna porzeczka, słony karmel i wiele, wiele więcej. Codziennie zaskakujemy naszych gości wyjątkowymi smakami, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy do naszej sopockiej cukierni oraz na naszą stronę internetową, na której zamówisz słodkości na każdą okazję.

Ostatnie wpisy