Przejdź do treści

Capuccino Cafe zaprasza — jesteśmy otwarci!

capuccino-cafe
28 maja 2021 Oferta

Capuccino Cafe zaprasza na najwyższej jakości ciasta, wyśmienite bezy, tradycyjne i niskokaloryczne desery, ulubione lody naturalne oraz aromantyczną kawę. Od piątku, 28 maja, wracamy do przyjmowania Gości w kawiarniach. Zachęcamy także do odpoczynku w zewnętrznej strefie relaksu, która znajduje się na terenie naszego lokalu w Sopocie.

Zapraszamy do Capuccino Cafe w Sopocie oraz Jastarni. Słyniemy z najwyższej jakości ciast i deserów, które wyrabiamy według autorskich receptur, z użyciem naturalnych składników od regionalnych dostawców. Na upalne dni proponujemy uwielbiane przez Gości lody naturalne, dostępne w wersji tradycyjnej oraz wegańskiej. Do picia możemy zaoferować m.in. orzeźwiające lemoniady, zdrowe koktajle oraz kawę, która powstaje z autorskiej mieszanki, palonej specjalnie dla nas.

Urokliwe, przytulne i kameralne wnętrza naszych kawiarni to miejsca, w których można odpocząć np. w drodze nad morze czy w ramach przystanku podczas wycieczek pieszych lub rowerowych. Dodatkowo, na terenie kawiarni w Sopocie znajduje się przestronna, zewnętrzna strefa relaksu. To wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta — goście mogą odpocząć w otoczeniu zieleni, delektując ulubionym deserem, podczas gdy dzieci oddadzą się zabawom na świeżym powietrzu.

Dodatkowo, w bezpośrednim sąsiedztwie naszej sopockiej lokalizacji znajduje się restauracja Sopocki Młyn — doskonałe miejsce na obiad poprzedzający rozkoszowanie się słodkościami. Restauracja słynie z przepysznych pierogów, lepionych przy specjalnym stanowisku na oczach Klientów. Oferuje także wyśmienite makarony i sałaty.

Obie kawiarnie działają zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami.

Ostatnie wpisy