Przejdź do treści

Croissanty w Capuccino Cafe

croissanty w Cappuccino Cafe
23 grudnia 2022 Bez kategorii

Croissanty to nowy element stałej oferty Capuccino Cafe. Zapraszamy na chrupiące rogaliki z wyśmienitym nadzieniem. Na naszych gości czekają croissanty z whisky, kremem waniliowym oraz pistacją.

Croissanty to znane na całym świecie rogaliki, które swoimi korzeniami sięgają XIX-wiecznej Francji. Idealny croissant to popis kunsztu cukierników, którzy dbają o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Pozornie prosty przepis wymaga ogromnej dozy cierpliwości. Nasi rzemieślnicy do przygotowania rogalików nie oszczędzają prawdziwego, naturalnego masła od lokalnych dostawców, dzięki czemu ciasto jest niesamowicie delikatne w środku i chrupiące na zewnątrz. Listkujące wnętrze skrywa kremowe nadzienie na bazie whisky, prawdziwej pistacji lub aksamitnego kremu waniliowego.

Codziennie w naszej cukierni czekają na Ciebie słodkie wypieki, w których zakochasz się od pierwszego kęsa. Ich sekret tkwi w jakości, która jest dla nas priorytetem. Zarówno ciasto, jak i nadzienia przygotowujemy w naszej pracowni od podstaw.
Odwiedź Capuccino Cafe w Sopocie i spróbuj pysznych nowości w naszej ofercie.

Ostatnie wpisy