Przejdź do treści

Kawiarnia w Sopocie Capuccino Cafe to idealne miejsce na letnie spotkania i chwilę odetchnienia. Zapraszamy zarówno do naszego przestronnego wnętrza, jak i zielonego ogródka z hamakami i leżakami. Na miejscu czekają: najlepsze w Trójmieście bezy, chrupiące rollsy pistacjowe, puszyste serniki, naturalne lody i wiele innych słodkości od naszych mistrzów cukiernictwa.

Kawiarnia zatopiona w zieleni

Capuccino Cafe istnieje od blisko 10 lat. Nasza kawiarnia w Sopocie jest zlokalizowana w cichym i zielonym otoczeniu w sąsiedztwie Parku Północnego, niedaleko Aquapark Sopot oraz jednej z głównych arterii Trójmiasta – Alei Zwycięstwa. Z kawiarni w zaledwie 5 minut można dojść spacerem do wejścia na sopocką plażę nr 3. Lokalizacja łącząca komfortowy dojazd z otoczeniem nadmorskiej natury pozwala docenić wszystkie atuty Trójmiasta w towarzystwie aromatycznej kawy.

Mistrzowie cukiernictwa

Od momentu założenia Capuccino Cafe naszym priorytetem jest najwyższa jakość. Desery przygotowujemy z naturalnych składników, kupowanych od zaufanych i lokalnych dostawców. Nasi mistrzowie cukiernictwa nieustannie podnoszą poprzeczkę wyżej, tworząc słodkie propozycje, które zaskakują nawet najbardziej wymagających klientów. Cenimy także tradycyjne wypieki, kultowe dla wszystkich pokoleń. Dlatego w Capuccino Cafe dobrze poczują się zarówno fani delikatnego sernika, jak i pistacjowych croissantów. Jesteśmy również znani z pysznych, rozpływających się w ustach bez: z malinami, rokitnikiem, adwokatem i innymi dodatkami.

Naturalne lody w Trójmieście

Kawiarnia w Sopocie jest uwielbiana przez dzieci i dorosłych również ze względu na pyszne, naturalne lody. Autorska receptura z wykorzystaniem świeżych owoców, śmietany i mleka z lokalnej mleczarni pozwala stworzyć prawdziwe smaki lata. Niebagatelny wpływ na unikalność lodów Capuccino Cafe mają dekady nauki i inspiracje czerpane od najlepszych w Polsce i Europie. W naszej ofercie są także lody wegańskie.

Przestrzeń relaksu w Sopocie

W kawiarni w Sopocie znajduje się kilkadziesiąt komfortowych miejsc w przytulnej przestrzeni wewnętrznej i aż 200 na świeżym powietrzu, w zielonej strefie relaksu z wygodnymi hamakami i leżakami. Duża przestrzeń i przyjazna, swobodna atmosfera sprawiają, że dobrze czują się tu przedstawiciele wszystkich pokoleń.

Ostatnie wpisy

10 czerwca 2024

Kawiarnia w Sopocie

Kawiarnia w Sopocie Capuccino Cafe to idealne miejsce na letnie spotkania i chwilę odetchnienia. Zapraszamy zarówno do naszego przestronnego wnętrza, jak i zielonego ogródka z hamakami i leżakami. Na miejscu…

Czytaj dalej
rogal świętomarciński
31 maja 2024

Dzień Dziecka w Capuccino Cafe

1 czerwca obchodzimy międzynarodowy Dzień Dziecka. Zapraszamy wszystkie dzieci, duże i małe, starsze i młodsze do wspólnego świętowania. Dzień Dziecka powinien być pełen uśmiechu i rodzinnej atmosfery. Capuccino Cafe to…

Czytaj dalej
24 maja 2024

Weekend w Sopocie

Weekend w Sopocie można spędzić na wiele sposobów. Zapraszamy do przeglądu miejsc, które warto odwiedzić w nadmorskim kurorcie. MONCIAK Trudno być w Sopocie i nie trafić na ulicę Bohaterów Monte…

Czytaj dalej