Przejdź do treści
“Kiedy zamówić tort weselny?” – to jedno z pytań, które zadaje sobie prawie każda przyszła Para Młoda. Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Capuccino Cafe specjalizujemy się w tworzeniu wyjątkowych tortów weselnych i okolicznościowych. Nasza oferta obejmuje indywidualne, szyte na miarę zamówienia, które realizujemy zgodnie z projektem i wizją Młodej Pary. Zapewniamy również fachowe doradztwo na każdym etapie.

Na pierwszym spotkaniu serdecznie zapraszamy na degustację, podczas której będziecie mieli okazję poznać naszą wyjątkową jakość oraz wybierać spośród dostępnych smaków. Każdy tort jest tworzony przez doświadczonych profesjonalistów, w tym mistrzów cukiernictwa oraz artystkę specjalizującą się w figurkach i dekoracji tortów.

Działamy na rynku od wielu lat, a nasze doświadczenie przy ślubach pozwala nam służyć Wam pomocą. Chętnie odciążymy Was z dodatkowych obowiązków w tym wyjątkowym dniu, dostarczając tort prosto na salę weselną.

Kiedy zamówić tort weselny?

Zamówienie na tort weselny najlepiej złożyć najpóźniej 60 dni przed wydarzeniem.

Planujemy zaprosić ok. 100 gości. Jak duży powinniśmy mieć tort weselny?

Rekomendujemy porcję wielkości 150 g tortu na osobę. Minimalna waga realizowanych przez nas tortów weselnych to 6 kg.

Zamówienie tortu weselnego: od czego zacząć?
  1. Zapoznajcie się z naszą ofertą tortów weselnych i słodkich stołów.
  2. Następnie, zadzwońcie do nas lub napiszcie maila i umówcie się na spotkanie.
  3. Kolejnym krokiem jest degustacja, na której szczegółowo poznacie produkty Capuccino Cafe oraz będziecie mogli wybrać swój wymarzony tort.
  4. Chętnie pomożemy Wam też w skomponowaniu wyjątkowego słodkiego stołu.
Jak umówić się na degustacje?

Aby umówić się na degustację poprosimy o kontakt:

☏ 780 127 222

kamil@capuccinocafe.pl

Obejrzyj katalog ślubny Capuccino Cafe na 2024 r.

Ostatnie wpisy

Lody
10 maja 2024

Lody w Sopocie? Zapraszamy do Capuccino Cafe

Lody to jeden z najbardziej klasycznych deserów, którego korzenie sięgają 3000 lat wstecz. Są nieodłącznym elementem historii kulinariów, oferując nie tylko wyśmienity smak, ale również orzeźwienie w gorące dni. W Capuccino…

Czytaj dalej
tort ślubny biały 2024
5 maja 2024

Torty ślubne – zapraszamy na degustacje w maju 

Torty ślubne wykonywane przez pracownię Capuccino Cafe to połączenie pasji do cukiernictwa z wieloletnim doświadczeniem i artystyczną wizją, zawsze zgodną z koncepcją Młodej Pary. Właśnie stąd bierzemy pewność, że z naszymi…

Czytaj dalej
słodki stół sezon 2024
30 kwietnia 2024

Słodkie stoły – aranżacje na sezon weselny 2024

Słodkie stoły w Cappucino Cafe to nie tylko wyjątkowe smaki, ale także starannie zaprojektowane aranżacje. Każde zamówienie rozpoczynamy od wyboru najwyższej jakości składników, a kończymy dopiero po dokładnym przygotowaniu i dbałości…

Czytaj dalej