Przejdź do treści

Muzyka na żywo

Muzyka na żywo w Capuccino Cafe
18 maja 2023 Bez kategorii

Muzyka na żywo w piątkowy wieczór to świetny sposób na rozpoczęcie weekendu. W Capuccino Cafe dbamy o to, aby nasi goście czuli się jak najlepiej. Na kolejny wieczór z muzyką na żywo zapraszamy już w najbliższy piątek o 18:00. Poza wyjątkowymi brzmieniami czekać będą witrynki pełne słodkości spod rąk naszych najlepszych cukierników. Muzyka na żywo w Trójmieście to świetny sposób na relaks.

Słodkie wieczory z lampką ulubionego drinka, kubkiem kawy lub herbaty, przy dźwiękach dobrej muzyki- tak właśnie wyglądają piątki w Capuccino Cafe. Serdecznie zapraszamy do celebracji wiosennych popołudni w naszym zielonym, przestronnym ogrodzie. W jednym miejscu spotka się magia najlepszych smaków i dźwięków. Wyjątkowe wydarzenie pozwoli Ci rozkoszować się nie tylko wspaniałymi ciastami, lodami i napojami, ale także pięknymi brzmieniami w akustycznym wydaniu.

Zapraszamy serdecznie do naszej cukierni w piątek wieczorem na niezapomniany wieczór z muzyką na żywo. Dołącz do naszego magicznego spotkania, gdzie połączymy smaki i dźwięki tak, aby stworzyć niepowtarzalne wspomnienia i wspaniale rozpocząć weekend.

Ostatnie wpisy