Przejdź do treści

Piknik na plaży

28 lipca 2023 Bez kategorii

Romantyczny piknik na plaży to wspaniały sposób na piękne okazanie uczuć i wspólne spędzanie czasu. To również świetny pomysł na zaaranżowanie niezapomnianych zaręczyn. Jak go zorganizować?

Najważniejszy jest oczywiście wybór odpowiedniego miejsca. Piaszczysta plaża w nieco oddalonym od tłumów miejscu sprawdzi się znakomicie. Najlepszym rozwiązaniem jest przeprowadzenie wstępnego rekonesansu i wizji lokalnej. Chociaż najlepszym rozwiązaniem byłoby zorganizowanie takiej randki poza sezonem turystycznym, to niestety wiąże się to wtedy z ryzykiem deszczowej, jesiennej pogody. Długie, letnie wieczory są spokojniejsze niż środek dnia, więc piknik na plaży dobrze jest zaplanować na popołudnie.

Pamiętaj o odpowiednim wyposażeniu. Wygodny, duży koc, poduszki, naczynia, kwiaty- nawet drobne elementy odgrywają dużą rolę w tym romantycznym przedstawieniu. Warto zabrać również dodatkowy koc, którym można otulić się, gdy zawieje wiatr. Dobrym pomysłem jest również skorzystanie z usługi fotografa, który uwieczni całe spotkanie. Jeśli nie czujesz się na siłach, aby samodzielnie zorganizować piknik na plaży, skorzystaj z usługi specjalisty.

Wspaniałym zwieńczeniem romantycznych chwil będzie słodki akcent w postaci tortu. W Capuccino Cafe zadbamy o to, aby deser zapisał się w Waszych pamięciach jako słodkie, idealne wspomnienie. Nasi mistrzowie cukiernictwa zadbają o najlepszy smak, a profesjonalni dekoratorzy zamienią tort w prawdziwe dzieło sztuki. Możesz postawić na tort w stylu naked, z widocznymi warstwami, tort pokryty masą cukrową lub z dodatkiem kremu. W naszej ofercie znajdziesz aż dziesięć różnych kompozycji smakowych, wśród których z pewnością znajdziesz swojego faworyta.

Świetnie sprawdzą się również monoporcje, eleganckie makaroniki, babeczki oraz cake popsy. Słodkości w wersji mini będą prezentowały się wspaniale i jeszcze bardziej osłodzą romantyczny piknik na plaży.

Ofertę tortów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Ostatnie wpisy