Przejdź do treści
Słodkie stoły w Cappucino Cafe to nie tylko wyjątkowe smaki, ale także starannie zaprojektowane aranżacje. Każde zamówienie rozpoczynamy od wyboru najwyższej jakości składników, a kończymy dopiero po dokładnym przygotowaniu i dbałości o detale podania. Nasze realizacje to prawdziwe dzieła sztuki, które zachwycają nie tylko podniebienia, ale również oczy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną na tegoroczny sezon.

Na pierwsze spotkanie serdecznie zapraszamy na degustację, podczas której prezentujemy pełną paletę smaków i możliwości. Dowodzimy, że słodkość może mieć wiele obliczy. Nasz zespół w Cappucino Cafe to prawdziwi artyści cukiernictwa, specjalizujący się nie tylko w tortach weselnych. Sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających par młodych, tworząc wyjątkowe kompozycje, które są ucztą dla wszystkich zmysłów.

Chcemy, aby słodkie stoły na Waszym przyjęciu miały wyjątkowy charakter, idealnie wpisujący się w całą oprawę. Dlatego dostosowujemy dekoracje do Waszych upodobań. Kwiatowa oprawa stołu, stylizowane beczki czy drabinki — wszystko to sprawia, że nawet najmniejsze detale nabierają wyjątkowego znaczenia. Nasze wieloletnie doświadczenie w obszarze ślubów i przyjęć to nie tylko wizytówka, ale także ciągłe poszerzanie wiedzy. Zawsze służymy pomocą i radą. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na tegoroczny sezon weselny:

Słodki stół w odcieniach bieli

Subtelna i naturalna aranżacja, która z łatwością odnajdzie swoje miejsce w każdym weselnym wnętrzu. Wyjątkowy stół z Riviery Maison pokryty lnianym obrusem z elegancją prezentuje słodkości na marmurowych paterach. Designerska florystyka, ceramiczne wazony oraz naczynia z drewna bielonego doświetlone blaskiem świec nadają wytworności całej stylizacji.

Słodkości – 3 porcje (ok. 200 g) / osobę

Cena wynosi 75 zł za osobę przy 100 osobach.

Słodki stół w odcieniach zieleni 

Inspirowana barwami ziemi kompozycja. Wyjątkowe słodkości ułożone wśród delikatnych liści na transparentnych paterach nawiązują do naturalnego piękna. Pokryty szałwiowym obrusem stół ze świecami na kamiennych postumentach nadaje całej aranżacji wykwintności i oryginalności.

  • Słodkości – 3 porcje (ok. 200 g) / osobę
  • Cena wynosi 70 zł za osobę przy 100 osobach.
Słodki stół w odcieniach różu

Delikatna, romantyczna stylizacja dostarczy pięknych wrażeń na weselu. Białe patery wypełnione po brzegi słodkościami w ciepłych odcieniach różu skradną niejedno serce i podniebienie. Pastelowe świece i świeże kwiaty nadają całej aranżacji kunsztu i stylu, przy której nie da się przejść obojętnie.

  • Słodkości – 3 porcje (ok. 200 g) / osobę
  • Cena wynosi 70 zł za osobę przy 100 osobach.

Do każdego słodkiego stołu zapewniamy aranżację dekoracji i słodkości przez naszych artystów, a także demontaż i odbiór wypożyczonych elementów.

Umów się na degustację: 780 127 222

Ostatnie wpisy

Lody
10 maja 2024

Lody w Sopocie? Zapraszamy do Capuccino Cafe

Lody to jeden z najbardziej klasycznych deserów, którego korzenie sięgają 3000 lat wstecz. Są nieodłącznym elementem historii kulinariów, oferując nie tylko wyśmienity smak, ale również orzeźwienie w gorące dni. W Capuccino…

Czytaj dalej
tort ślubny biały 2024
5 maja 2024

Torty ślubne – zapraszamy na degustacje w maju 

Torty ślubne wykonywane przez pracownię Capuccino Cafe to połączenie pasji do cukiernictwa z wieloletnim doświadczeniem i artystyczną wizją, zawsze zgodną z koncepcją Młodej Pary. Właśnie stąd bierzemy pewność, że z naszymi…

Czytaj dalej
słodki stół sezon 2024
30 kwietnia 2024

Słodkie stoły – aranżacje na sezon weselny 2024

Słodkie stoły w Cappucino Cafe to nie tylko wyjątkowe smaki, ale także starannie zaprojektowane aranżacje. Każde zamówienie rozpoczynamy od wyboru najwyższej jakości składników, a kończymy dopiero po dokładnym przygotowaniu i dbałości…

Czytaj dalej