Przejdź do treści

Wielkanocne słodkości w Capuccino Cafe

Wielkanoc w Capuccino Cafe
20 marca 2023 Bez kategorii

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne. Podczas planowania rodzinnego menu nie można zapomnieć o ciastach, deserach i innych słodkościach. Capuccino Cafe przychodzi z pomocą podczas świątecznych przygotowań. Wielkanocna oferta wypieków jest już dostępna.

W ofercie nie mogło zabraknąć świątecznych babek. Na fanów tego wypieku czeka klasyczna baba drożdżowa z rodzynkami, skórką pomarańczową oraz wanilią, baba czekoladowo-rumowa oraz babka piaskowa nasączona likierem cytrynowo-pomarańczowym oraz skórką z cytryny. Nie mogło zabraknąć również mazurka w trzech słodkich odsłonach: z karmelem i orzechami, malinowego z różą oraz pistacjowego. Ten tradycyjny wypiek na maślanym, kruchym spodzie to „must have” na wielu polskich stołach.

Święta Wielkanocne to również pyszne serniki. W tym roku postawiliśmy na klasyczny sernik na kruchym spodzie, sernik pomarańczowy w czekoladowych biszkoptach oraz paschę z dodatkiem bakalii. Nie zapomnieliśmy również o fanach klasycznej bezy, makowca czy czekoladowych tortów. Wielkanocna oferta w Capuccino Cafe to gwarancja smaku i wysokiej jakości składników. Nasi cukiernicy zadbają o to, by nadchodzące święta były słodkie i pyszne.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień pod numerem 511 554 610, osobiście w kawiarni lub przez stronę internetową. Zamówienia przyjmujemy do 3 kwietnia (piątek).

Ostatnie wpisy