Przejdź do treści

Wiosna z Capuccino Cafe

5 marca 2021 Oferta

Dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze, co zachęca do spędzania czasu aktywnie na świeżym powietrzu. Capuccino Cafe Sopot znajduje się blisko plaży i rozległego parku. Jako dodatek do wiosennego spaceru na łonie natury polecamy przepyszne desery przygotowywane na bazie naturalnych składników.

Lody naturalne – chluba Capuccino Cafe

Lody naturalne to nasza specjalność. Wyrabiamy je według autorskiej receptury, bez dodatków chemii i ulepszaczy, bazując wyłącznie na najwyższej jakości składnikach. W naszych kompozycjach smakowych uwzględniamy uwielbiane przez Klientów składniki, takie jak świeże, soczyste owoce oraz kremową śmietanę z miejscowej mleczarni. Dodatkowo, oferujemy szeroki wybór smaków zarówno tradycyjnych, jak i wegańskich. Nasze lody stanowią doskonały dodatek wiosennego spaceru i bezkonkurencyjnie najpyszniejszy sposób na odrobinę chłodu w upalne dni.

Lody naturalne

Doskonała kawa palona specjalnie dla nas

Amatorom głębokich smaków polecamy najlepszą, niezwykle aromatyczną kawę, tworzoną specjalnie dla Capuccino Cafe z autorskiej mieszanki 100% Arabica. Przygotowujemy ją na miejscu, w Sopocie, z ziaren sprowadzanych z Peru, Etiopii i Gwatemali. Staranność przyrządzania manifestuje się w jej wyjątkowym, uzależniającym smaku. Dodatkowo, nasi bariści oferują alternatywne formy parzenia, takie jak chemex, drip, areopres, coldbrew i nitrocoffe.

Podpowiadamy: niezwykły aromat kawy Capuccino Cafe i jej wyjątkowy smak świetnie komponują się z ciepłymi, wiosennymi wieczorami spędzanymi w towarzystwie ulubionego serialu lub książki.

Bomby witaminowe, czyli świeże soki i koktajle

Propozycje idealne dla wszystkich, którzy mają ochotę na witaminowy zastrzyk energii. Nasze soki i koktajle przygotowujemy ze świeżo wyciskanych, soczystych owoców i warzyw. Zachwycające smakiem kompozycje poprawiają nastrój oraz wzmacniają odporność i odżywiają organizm. A do tego wyśmienicie smakują!

Ostatnie wpisy