Przejdź do treści

Wyjątkowe zaręczyny – zainspiruj się z Capuccino Cafe

25 grudnia 2020 Nasze realizacje

Leśna sesja narzeczeńska to doskonała propozycja dla wszystkich szukających inspiracji oraz planujących romantyczne zaręczyny na łonie natury. Zachód słońca, klimatyczna sceneria i wyśmienite słodkości Capuccino Cafe stanowią doskonałe połączenie, a wykonane fotografie przepiękną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

Sesja rozpoczęła się o zachodzie słońca – przyszła Panna Młoda została zaproszona na spacer do lasu. Zaręczyny były niespodzianką.

Po powiedzeniu sobie „tak” zakochani zaczęli świętować w urokliwym otoczeniu natury. Na rustykalnie zaaranżowanym, drewnianym stole czekał na nich przepyszny tort malinowy typu naked cake z czerwonymi biszkopcikami oraz ciepła herbata. Przygotowano także winietki dla Narzeczonej i Narzeczonego. Wieczorem magiczny nastrój spotęgowało klimatyczne oświetlenie.

Torty weselne i okolicznościowe

Wykonujemy torty na zamówienie, według projektu Klienta. Na pierwszym spotkaniu zapraszamy na bezpłatną degustację. Wszystkie torty przygotowujemy z naturalnych składników, uzyskanych od lokalnych dostawców. Więcej o pracowni tortów.

Organizacja: stacjaslub

Fotografia: martynamakuczkowska

Film: paletachwil_fotografia_film

Dekoracje: tak_pieknie

Papeteria: bloomingelegant

Makijaż: zalotkamakeup

Biżuteria: flow_handmade_accessories

Para: gooska_a i wojtekgrzeda

Ostatnie wpisy