Przejdź do treści

Degustacja tortów weselnych w Capuccino Cafe

30 grudnia 2022 Bez kategorii

Degustacja tortów weselnych w Capuccino Cafe pozwoli Ci wybrać najlepszy smak na wyjątkową uroczystość. Poznaj naszą ofertę i rozkochaj się w rzemieślniczych słodkościach od najlepszych cukierników.

Chociaż mogłoby się wydawać, że do początku sezonu ślubnego zostało jeszcze sporo czasu, to część decyzji możesz podjąć już dziś. Mistrzowie cukiernictwa z Capuccino Cafe stworzą dla Ciebie wyjątkowy tort ślubny, który uświetni całą uroczystość. Zadbamy o każdy, nawet najmniejszy detal. Stawiamy tylko i wyłącznie na najlepsze składniki, które są gwarancją jakości i smaku. Nasi cukiernicy to nie tylko rzemieślnicy, ale również artyści, którzy zrealizują każdą wizję Pary Młodej.

Degustacja tortów

Poza wyglądem tortu ważny jest oczywiście jego smak. W ofercie Capuccino Cafe znajdziesz 10 wyjątkowych połączeń. Ułatwiamy ten trudny wybór, zapraszając zainteresowane Pary Młode na słodką degustację. Dzięki temu samodzielnie można odkryć wyjątkowe smaki i wybrać ten, który najbardziej przypadnie do gustu.
Dostępne są najlepsze kompozycje: od słodkich i orzeźwiających połączeń na lato, po czekoladę w różnych odsłonach na każdą porę roku.

Nasze smaki:

✽ malina- z musem na bazie białej czekolady i śmietany
✽ mango marakuja- na musie mango z orzeźwiającą żelką z marakui
✽ rokitnik- z musem na bazie śmietany i białej czekolady
✽ wiśnia- z musem na bazie mlecznej i gorzkiej czekolady
✽ truskawka- z kremem waniliowym i poziomkami
✽ palona biała czekolada- z owocami czerwonej porzeczki
✽ cytryna- z aperolem i czekoladą z marakują
✽ czarna porzeczka- z musem z czarnej porzeczki i gorzkiej czekolady
✽ czekoladowo-pralinowy z orzechami laskowymi
✽ brownie z chrupiącą prażynką oraz musem na bazie sosu angielskiego, śmietany i białej czekolady z owocami

Degustacja tortów weselnych jest bezpłatna. Na niezobowiązującym spotkaniu istnieje możliwość spróbowania tortów w formie monoporcji, omówienia dekoracji oraz zapytania o szczegóły. Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej pod numerem telefonu 780 127 222 lub mailowo kamil@capuccinocafe.pl– z pewnością wspólnie wybierzemy smak idealny.


l