Przejdź do treści

Słodki Dzień Ojca

Dzień Ojca
23 czerwca 2023 Bez kategorii

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. To wyjątkowa okazja, podczas której możemy okazać naszym ojcom, dziadkom i mężczyznom, którzy pełnią tę rolę w naszym życiu, jak bardzo ich kochamy i doceniamy. Serdecznie zapraszamy do słodkiego świętowania w Capuccino Cafe.

W naszej przytulnej kawiarni czeka na Was aromatyczna, świeżo palona kawa, wyborne ciastka, ciasteczka, torty i pyszne lody rzemieślnicze. Wspólnie spędzone popołudnie to najlepszy prezent na Dzień Ojca. Zapewnimy Wam przyjemną atmosferę, która stworzy wspaniałą przestrzeń do długich rozmów, wspomnień, a może i nawet małych wzruszeń. Dla tych, którzy nie mogą odwiedzić nas osobiście, oferujemy również zabrania naszych słodkich pyszności na wynos, abyście mogli podzielić się nimi w swoim własnym domu.

Pomysł na prezent dla taty w wersji last minute? Słodkie czekoladki w eleganckim pudełku. Samodzielnie możesz skomponować zawartość słodkiego pudełka, a nasza obsługa z pewnością doradzi w wyborze. Każda kostka to cukiernicze dzieło sztuki, którzy nasi mistrzowie dopieszczają w każdym calu.

Nie zapomnijcie ojcom powiedzieć, jak wiele dla Was znaczą i jak bardzo ich kochacie. To jest właśnie ten wyjątkowy dzień, aby podziękować im za wsparcie i miłość. Do zobaczenia w naszej kawiarni i życzymy Wam wszystkim wspaniałego Dnia Ojca!

Słodkości na różne okazje możesz zamówić na naszej stronie internetowej lub w cukierni.

Ostatnie wpisy