Przejdź do treści

Odkryj nasze idealne torty i daj się oczarować smakiem

Torty w Capuccino Cafe
17 maja 2023 Bez kategorii

Urodziny, chrzest święty, komunia, wesele- okazji do świętowania jest naprawdę sporo. Słodkim zwieńczeniem każdej uroczystości są pyszne torty z ulubionym kremem i dodatkami. W sopockiej pracowni Capuccino Cafe skosztujesz najlepszych wypieków spod ręki mistrzów cukiernictwa.

Wyjątkowe smaki łączą się z niepowtarzalnymi wzorami i tworzą torty prosto z naszych marzeń. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, chcąc spełnić wszystkie oczekiwania. W naszym zespole pracują nie tylko najlepsi cukiernicy w Trójmieście, ale również wykwalifikowani doradcy oraz artyści tworzący figurki cukrowe. Lata doświadczenia pozwoliły na stworzenie idealnie dopracowanych receptur na puszyste, wilgotne biszkopty oraz wypełnione smakiem kremy. Uwielbiasz owocowe smaki? A może wolisz słodki smak czekolady? Mamy aż 10 kompozycji, wśród których z pewnością znajdziesz swojego słodkiego faworyta.

Odkryj nasze torty i pozwól, aby ich smak oczarował Cię już od pierwszego kęsa. Zerknij na naszą stronę internetową lub zadzwoń do nas: 780 127 222


Ostatnie wpisy