Przejdź do treści

Oferta weselna Capuccino Cafe

słodki stół
26 października 2022 Bez kategorii

Oferta weselna to specjalność Capuccino Cafe. Dbamy o to by zadowolić najbardziej wymagające podniebienia, ale też zachwycić oczy. Nasze torty i słodkie stoły to prawdziwe dzieła sztuki. Sprawdź naszą ofertę i umów się na bezpłatną degustację!

Torty wykonujemy na specjalne zamówienie młodej pary na podstawie ich preferencji i wizji. Wybór odpowiednich smaków ułatwia bezpłatna degustacja. Na spotkaniu można też zapoznać się z szeroką gamą naszych produktów – od owocowych „naked cake” po wytworne „drip cake”. Każdy weselny tort wykonywany jest przez doświadczonych profesjonalistów – mistrzów cukiernictwa oraz profesjonalną artystkę od figurek i dekoracji. Dodatkowo, oferujemy parze młodej dowóz tortu prosto na salę weselną.

Więcej o naszej pracowni tortów dowiesz się TUTAJ

Na wesela przygotowujemy także słodkie stoły, które zachwycają różnorodnością smaków i pięknym wystrojem. Projekty realizujemy kompleksowo: pomagamy w wyborze słodkości, przygotowujemy najwyższej jakości produkty oraz tworzymy wyjątkową, indywidualną aranżację. 

Poznaj nasze SŁODKIE STOŁY

Oferta weselna – w celu umówienia się na bezpłatną konsultację, należy umówić się mailowo – kamil@capuccinocafe.pl lub zadzwonić – tel. 780 127 22

Ostatnie wpisy