Przejdź do treści

Tort urodzinowy dla dziecka

Tort dla dziecka psi patrol
26 października 2022 Bez kategorii

Tort urodzinowy to jeden z ważniejszych elementów przyjęcia dziecka. Emocje wywołuje nie tylko smak deseru, ale też jego wygląd. W Capuccino Cafe przygotujemy tort z indywidualną dekoracją, która zachwyci każdego malucha.

Tort urodzinowy to nie tylko osłoda przyjęcia, ale też atrakcja, która może nawiązywać do zainteresowań czy ulubionych bajek małego jubilata. W pracowni tortów Capuccino Cafe nasi cukiernicy przygotowują niepowtarzalne dekoracje, tworzone specjalnie na zamówienia Klientów. Realizujemy torty inspirowane m.in. Psim Patrolem, Świnką Peppą, Minionkami, Autami, Krainą Lodu i innymi bajkami. W naszych dekoracjach pojawiają się też postacie z gier komputerowych, instrumenty muzyczne czy gry sportowe. Każdy urodzinowy tort to prawdziwe dzieło sztuki, które na długo zapadnie w pamięć gości.

Piękna dekoracja nie oznacza rezygnacji z wysokiej jakości i pysznego smaku. Nasze desery realizujemy ze świeżych składników od lokalnych dostawców. Oferujemy zarówno torty czekoladowe, jak i owocowe. Zachęcamy do kontaktu, by poznać więcej szczegółów. https://capuccinocafe.pl/kontakt/

Ostatnie wpisy