Przejdź do treści

Organizacja przyjęcia w Cappuccino Cafe

organizacja przyjęcia
21 listopada 2022 Bez kategorii

Organizacja przyjęcia to jeden z elementów naszej oferty. Capuccino Cafe to nie tylko kawiarnia, ale również doskonała przestrzeń do zorganizowania eventu „szytego na miarę”. Kompleksowo i z radością przygotujemy ważną dla Ciebie uroczystość.

Spotkanie firmowe, event tematyczny czy prywatna uroczystość, taka jak urodziny czy chrzciny – dzięki wieloletniemu doświadczeniu kompleksowo zajmiemy się organizacją od A do Z. Wnętrza naszej kawiarni zapewniają kameralna atmosferę. Dużym atutem jest także lokalizacja – w bliskim otoczeniu znajdują się stacja SKM oraz przystanki autobusowe. Pod budynkiem znajduje się również duży, darmowy parking dla gości. 

Catering na event

W ofercie Capuccino Cafe znajduje się szeroki wachlarz ciast, ciasteczek i deserów. Serwujemy również koktajle oraz kawę z 100% Arabici. Ziarna sprowadzamy specjalnie z Peru, Gwatemali oraz Etopii, dzięki czemu uzyskujemy niepowtarzalny smak i aromat. Nasi mistrzowie cukiernictwa stworzą również perfekcyjny tort, który spełni marzenia nawet najbardziej wymagających gości Event w Capuccino Cafe to nie tylko słodkości. Swoim gościom możesz zaserwować słone przekąski, przystawki i dania obiadowe. Pobliski Sopocki Młyn słynie z włoskiej pizzy, domowych pierogów i dań obiadowych na najwyższym poziomie.

Kompleksowo zajmiemy się również dekoracją sali – wnętrze przygotujemy w taki sposób, aby było zgodne z wizją Klienta oraz motywem przewodnim wydarzenia.

Ostatnie wpisy