Przejdź do treści

Słodki stół – jak skomponować idealny?

18 listopada 2022 Bez kategorii

Słodki stół (zwany także candy bar) to trend, który na stałe zagościł już na rozmaitych uroczystościach. Kącik pełen pyszności to nie tylko pomysł na weselną atrakcję, ale również wyjątkowy element urodzin, chrzcin czy też imprez firmowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Słodkie stoły są nie tylko ciekawą formą podania deseru, ale również piękną ozdobą przyjęcia. Dzięki indywidualnie dobranym kompozycjom jesteśmy w stanie stworzyć aranżacje na każdą okazję. Oferujemy możliwość wypożyczenia dodatkowych dekoracji, jak stylizowane beczki czy drabinki. Stworzymy ofertę skrojoną na miarę potrzeb. Całość realizujemy kompleksowo – zapewniamy dowóz słodkości na miejsce i rozłożenie ich razem z dekoracjami.

Słodkości na stół

Na słodkim stole nie może zabraknąć małych babeczek z kremem, kolorowych cakepopsów i musowych torcików. Świetnie sprawdzą się również francuskie makaroniki i tarty. Nasi mistrzowie cukiernictwa tworzą nie tylko desery, ale przede słodkie dzieła sztuki. Pomożemy Ci skompletować idealny candyy bar na każdą okazję.
Słodki stół w Capuccino Cafe to uczta dla wszystkich zmysłów.

Ostatnie wpisy