Przejdź do treści

Tort z kwiatami na wesele

19 sierpnia 2022 Bez kategorii

Tort z pięknymi kwiatami to wyjątkowy trend łączący wysublimowaną estetyką z naturą. Wybór doskonałego tortu na wesele to nie tylko obowiązek, ale i słodka przyjemność. Tort może być pięknym uzupełnieniem uroczystości i niezapomnianym doświadczeniem smakowym .

Żywe kwiaty w torcie

Jednym z najpopularniejszych trendów w słodki cukiernictwie są kwiatowe dekoracje tortów. Mogą one nawiązywać kolorystyką do wystroju sali weselnej czy też motywu przewodniego. Piękne kompozycje ożywiają monochromatyczną bazę tortu i prezentują się niezwykle elegancko. Sprawdzą się zarówno na weselu w stylu glamour, jaki i sielskim boho przyjęciu.

Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiednich kwiatów: muszą być one świeże i odpowiednio zabezpieczone.W Capuccino Cafe korzystamy jedynie ze sprawdzonych dostawców i najwyżej jakości roślin. Możesz zdecydować, czy wybierasz kwiaty jadalne, czy stawiasz jednak na większą dekorację niż same płatki. Nasza wykwalifikowana obsługa z pewnością doradzi Ci najlepsze z możliwych rozwiązań i zaproponuje odpowiednie dekoracje.

Jadalne kwiaty

Wśród najpopularniejszych jadalnych kwiatów wymienia się bratki, róże, frezje, piwonie czy goździki. Możesz również zdecydować się na dekorację tortu kwiatami ziół- np. mięty czy szałwii. Każdy tort wykonywany jest przez profesjonalistów z doświadczeniem i pasją. Za niepowtarzalnie przepyszny smak odpowiadają mistrzowie cukiernictwa, a nad doskonałym wyglądem tortów czuwa profesjonalna artystka od figurek i dekoracji.

Umów się na bezpłatną degustację. 
Napisz do nas (kamil@capuccinocafe.pl), zadzwoń (780 127 222) lub wypełnij formularz i umów się na spotkanie.

Ostatnie wpisy