Przejdź do treści

Rogale z białym makiem w Capuccino Cafe

rogal świętomarciński
3 listopada 2022 Bez kategorii

Rogale z białym makiem to wielkopolska tradycja, która rozszerzyła się już na całą Polskę. W Capuccino Cafe możesz spróbować ich przez cały miesiąc.

Rogale z białym makiem i bakaliami wypiekamy z najwyższą starannością już od lat. Nasi mistrzowie cukiernictwa dbają o to, aby w słodkościach znalazły się tylko najlepszej jakości składniki. Rogale powstają ze starannie zwijanego ciasta półfrancuskiego na dużej ilości żółtek, prawdziwego masła i mleka. Wnętrze ciasta skrywa pyszne nadzienie z białego maku z dużą ilością bakalii. Masę słodzimy tylko naturalnym miodem ze sprawdzonej pasieki. W nadzieniu znajdziesz między innymi orzechy laskowe i włoskie, migdały, rodzynki i skórki ze świeżych pomarańczy. Całość zwieńczona jest słodkim lukrem z cytrynową nutą. Nie stosujemy półśrodków – jakość to nasz znak rozpoznawczy.

Rogale na świętego Marcina

Nasze rogale od lat przodują w trójmiejskich rankingach, zdobywając kolejnych fanów słodkich wypieków. W Capuccino Cafe możesz spróbować tradycyjnych rogali w najlepszej odsłonie nie tylko 11 listopada.  Świeżo upieczone, listkujące ciasto, bogate nadzienie i kubek gorącej kawy to idealny zestaw na jesienne dni. 

Ostatnie wpisy