Przejdź do treści

Rollsy w letniej odsłonie

5 lipca 2023 Bez kategorii

Chrupiące rollsy z ciasta francuskiego w trzech obłędnych, letnich smakach to nowość w ofercie Capuccino Cafe. Obok tych słodkości nie sposób jest przejść obojętnie.

Ciepłe letnie dni są idealnym czasem na rozkoszowanie się nowymi smakami. W Capuccino Cage przygotowaliśmy wyjątkową nowość- chrupiące zawijasy z ciasta francuskiego w smakach, które przeniosą Cię do słodkiego raju. Idealnie maślane, kruche ciasto rozpływa się w ustach i przenosi myślami do małej kawiarenki w sercu Paryża. Na świecie znane są jako „crox wheel” i szybko opanowały ulice Nowego Jorku. Po raz pierwszy zaprezentowane je w cukierni Lafayette Grand Café & Bakery. Kolejki po chrupkie koła z nadzieniem były ogromne, chociaż to nie odstraszyło fanów tego deseru.

Już dziś możesz spróbować tych wyjątkowych rollsów w naszej cukierni. Nasi mistrzowie cukiernictwa przygotowali trzy pyszne odsłony:

  • • obłędny krem pistacjowy przełamany słodko-kwaśnymi malinami od lokalnych dostawców,
  • • biała czekolada z jagodami,
  • • słodkie mango z egzotycznym smoczym owocem, połączenie prosto z rajskiej wyspy.

Wszystkie trzy letnie smaki Rollsach z ciasta francuskiego są dostępne w naszej sopockiej cukierni. Możesz zamówić je na miejscu czy też zabrać ze sobą, by podzielić się tymi wyjątkowymi smakami ze swoimi bliskimi podczas pikniku na plaży czy letniej imprezy. Świetnie smakują również w towarzystwie dobrej jakości kawy. Nasza wykwalifikowana obsługa w cukierni opowie Ci o naszych ziarnach i doradzi, jaki sposób parzenia najbardziej przypadnie Ci do gustu.

Do zobaczenia w naszej cukierni! Rollsy już czekają na amatorów najlepszej jakości słodkości.

Słodkości na każdą okazję zamówisz na naszej stronie internetowej.

Ostatnie wpisy