Przejdź do treści

Sezon weselny w pełni

Słodki–stół–Capuccino
25 czerwca 2021 Ciasta

Sezon weselny to czas poszukiwań i wyboru wymarzonego tortu. Capuccino Cafe proponuje rozszerzyć repertuar przyjęcia o zachwycający słodki stół. Przedstawiamy nasze wybrane realizacje – kompozycję pięknych deserów, świeżych kwiatów i estetycznych, wyjątkowych dekoracji.

Co mogłoby się znaleźć na słodkim stole? Proponujemy arcymistrzowskie mini torciki – małe dzieła sztuki w  kształcie lodów na patyku lub półkuli oraz mini tarty i puszyste mini serniczki. Do tego klasyczne propozycje deserów, takich jak crème brulee czy panna cotta. Dodatkowo, słodki stół możemy wzbogacić także o pozycje takie jak: makaroniki francuskie, lizaki czekoladowe, gniazdka bezowe czy ciastka typu cupcake.

Całość oprawiana jest w wyjątkową, estetyczną oprawę wizualną – na życzenie klientów wypożyczamy dekoracje (m.in. drabinki, drewniane beczułki czy świeczki), a także talerze i naczynia. Dbamy o to, by wygląd słodkiego stołu odpowiadał motywowi przewodniemu wydarzenia i doskonale wkomponował się w otoczenie sali weselnej. Każde zamówienie realizujemy kompleksowo – zapewniamy dowóz i rozstawienie całej instalacji, a także jej złożenie i odbiór.

W Cappuccino Cafe oferujemy wypieki i desery na każdą okazję – wszystkie zamówienia są odpowiednio komponowane pod indywidualne wymogi klienta, a w razie potrzeby – nasi eksperci są do Państwa dyspozycji. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i pasja sprawiają, że zarówno torty weselne, jak i słodkie stoły na długo zapadają w pamięć nawet najbardziej wymagających gości.

Zapraszamy do kontaktu oraz umówienia się na degustację: kamil@capuccinocafe.pl

Ostatnie wpisy