Przejdź do treści

Z radością i dumą informujemy, że Capuccino Cafe znalazło się na liście 20. najlepszych kawiarni w Polsce opracowanej przez Twój Styl.

W trakcie przygotowywania listy brano pod udział najwyższą jakość składników, receptury oparte na tradycyjnych przepisach, talent cukierników, innowacyjność smaków oraz wnętrza i charakter lokali. Capuccino Cafe zostało wyróżnione ze względu na m.in. wyjątkową aromatyczną kawę, przygotowywaną specjalnie dla nas w lokalnej palarni. Jednakże, jak podkreśliła redakcja, pierwszy plan „ukradły” desery:

Główną rolę odgrywają tutaj serniki, tartaletki, bezy i torty, które przyciągają codziennie do sopockiej kawiarni tłumy gości. Wszystkie słodkości pieczone są na miejscu z najwyższej jakości naturalnych składników. Na osoby liczące kalorie czekają desery z chii i tapioki. Specjalnością sopockiej cukierni i kawiarni są także piękne torty artystyczne oraz słodkie stoły, które podbijają polskie Wybrzeże. Podczas wizyty w Sopocie, warto skusić się na cytrynową tartę z bezą, tort bezowy z rokitnikiem, sernik pomarańczowy lub porcję tortu z paloną, białą czekoladą.

Przypomnijmy, że w Capuccino Cafe używamy naturalnych składników od lokalnych dostawców. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta zadowalała nawet najbardziej wymagających Gości — poza klasycznymi, tradycyjnymi deserami przygotowujemy również bardziej wytrwane połączenia smaków oraz słodkości wegańskie i niskokaloryczne.

Na ulubione desery przez cały rok zapraszamy do naszej kawiarni w Sopocie, gdzie goście mogą zrelaksować się i zjeść ulubiony deser w klimatycznym lokalu lub na świeżym powietrzu. W sezonie letnim zapraszamy także do pięknej nadmorskiej Jastarni.

Cały artykuł Twojego Stylu jest dostępny TUTAJ.

Ostatnie wpisy

kawa alternatywna
17 lipca 2024

Kawa w Sopocie

Witamy w Sopocie, mieście, gdzie kawa smakuje najlepiej. To u nas, w Capuccinno Cafe znajdziesz kawę, która zachwyca zarówno aromatem, jak i wysoką jakością oraz sposobem przygotowania. Zapraszamy do naszej…

Czytaj dalej
beza z rokitnikiem
11 lipca 2024

Beza z rokitnikiem wygrywa Bursztynowy Laur Marszałka Województwa Pomorskiego

Beza z rokitnikiem autorstwa Capuccino Cafe otrzymała wyjątkową nagrodę: Bursztynowy Laur Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie Smaki”. Dziękujemy za wyróżnienie i zapraszamy do naszej kawiarni, gdzie można spróbować zarówno laureatki, jak…

Czytaj dalej
tort wesleny
30 czerwca 2024

Torty weselne – nowe aranżacje Capuccino Cafe

Torty weselne to nasza pasja oraz specjalność, a sezon ślubny właśnie trwa w najlepsze. Zachęcamy do śledzenia Instagrama naszej firmy, gdzie w każdą niedzielę publikujemy nową aranżację.  Naszym celem jest…

Czytaj dalej