Przejdź do treści

Tort weselny – jaki wybrać?

11 sierpnia 2022 Bez kategorii

Tort weselny to jeden z najważniejszych aspektów całego wydarzenia – element, bez którego trudno wyobrazić sobie udane przyjęcie weselne. Jak dobrać wygląd tortu do charakteru wesela?

Degustacja tortów weselnych

Wybór tortu na ślub jest czystą przyjemnością. W Capuccino Cafe używamy najwyższych jakości składników. Każdy tort wykonywany jest przez profesjonalistów z doświadczeniem i pasją – nasz zespół zasilają m.in. mistrzowie cukiernictwa oraz profesjonalna artystka od figurek i dekoracji tortów. Mogą się Państwo o tym przekonać umawiając na darmową degustację tortów weselnych.

Poznajcie wyjątkowe smaki skomponowane przez naszych cukierników. Znajdziecie u nas zarówno klasyczne, jak i niebanalne połączenia, które zachwycą gości i zapadną im w pamięć na długo. W ofercie mamy m.in. cytrusowy z aperolem i czekoladą z marakui, malinowy z musem na bazie białej czekolady i śmietany czy też brownie z owocami, chrupiącą prażynką i musem na bazie sosu angielskiego, śmietany i białej czekolady z owocami.

W razie dylematów związanych z wyborem smaków nasz wykwalifikowany personel będzie służyć radą i pomocą. Z pewnością uda się wspólnie dobrać idealny tort weselny, którego wygląd i perfekcyjny smak zapewnią Parze Młodej oraz Gościom wiele pięknych wspomnień.

Wygląd tortu

Poza smakiem ważna jest również prezentacja. W naszej ofercie znajdziesz totu naked, drip cake, obkładane śmietaną czy też masą cukrową. Jesteśmy w stanie stworzyć też piękny tort z monoporcji.

Do każdego klienta i projektu podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy w stanie spełnić każde słodkie życzenie młodej pary.

Kiedy wybrać tort ślubny?

Wyboru tortu ślubnego lepiej nie zostawiać na ostatnią chwilę. W Capuccino Cafe zamówienia na nasze torty przyjmujemy nie później niż 60 dni przed uroczystością.

Napisz do nas maila, wypełnij formularz na naszej stronie lub zadzwoń pod numer 780 127 222 i umów się na degustację już dziś. 
Udowodnimy Ci, że ślubne przygotowania mogą być naprawdę słodkie.


                            

Ostatnie wpisy