Przejdź do treści

Tort z małych torcików

24 lutego 2023 Bez kategorii

Jeśli szukasz nowoczesnej formy weselnego deseru, to tort z małych torcików będzie smaczną i efektowną alternatywą. W Capuccino Cafe przygotujemy wyjątkową kompozycję z monoporcji, która zachwyci zarówno Ciebie, jak i Twoich gości.

Monoporcje to miniaturowe wersje słodkości, które kojarzą się głównie ze słodkimi stołami. Małe gniazda bezowe z kremem i owocami, babeczki, miniaturowe torciki klasyczne i musowe, tartaletki- każda z tych słodkości z powodzeniem zagra główną rolę jako tort. Deserki ustawia się na kształt piętrowego wypieku, wykorzystując do tego eleganckie patery i stelaże. Słodkości nie muszą być w jednym smaku, każde pięterko może stanowić inny deser, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie smak.

Inspiracje na słodkie stoły znajdziesz na naszym profilu na Instagramie

W Capuccino Cafe stawiamy na najwyższą jakość składników. Nasi cukiernicy to nie tylko rzemieślnicy, ale również artyści. Dzięki temu stworzone przez nich desery to nie tylko rozkosz dla podniebienia, ale również przyjemność dla oka. Doradcy podpowiedzą, jakie smaki najlepiej wkomponują się w charakter uroczystości.

Capuccino Cafe zadba o każdy słodki detal Twojej uroczystości. Dostępne smaki tortów oraz ofertę stołów weselnych znajdziesz na nasze stronie internetowej.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu 780 127 222 lub mailowo kamil@capuccinocafe.pl– z pewnością wspólnie stworzymy idealny tort z małych torcików.

Ostatnie wpisy