Przejdź do treści

Tłusty czwartek w Capuccino Cafe

14 lutego 2023 Bez kategorii

Tłusty czwartek to święto, którego nie mogą przegapić wszyscy fani słodkości. Z tej okazji w Capuccino Cafe przygotowaliśmy wyjątkowe pączki. Nasi mistrzowie cukiernictwa zadbali o każdy szczegół, dzięki któremu to święto będzie idealne.

Tradycja tłustego czwartku i serwowania tego dnia pączków sięga XVII wieku. Na początku były rarytasem, którym zajadano się na bogatych dworkach, dopiero po 200 latach zawitały również na wiejskich obszarach. Dziś na szczęście możemy delektować się ich smakiem bez względu na to, gdzie mieszkamy. Jeden z najważniejszych przesądów dotyczących tłustego czwartku mówi o tym, że tego dnia koniecznie trzeba zjeść coś słodkiego. W Capuccino Cafe będziemy czekać na Was z wyjątkowymi pączkami.

Słodcy rzemieślnicy z Capuccino Cafe przygotowali słodkie pączki z pysznym wnętrzem. Delikatne ciasto skrywa w sobie własnoręcznie przygotowane nadzienie na bazie najlepszych składników. Słony karmel, waniliowy krem patissiere, wieloowocowa marmolada, adwokat czy klasyczna konfitura różana- każdy fan słodkich wypieków znajdzie swojego ulubieńca.


Pączki możesz zamówić online w naszym sklepie. Tego dnia wyjątkowo otwieramy nasz lokal wcześniej. Już od 6:30 będziemy czekać na Was ze świeżymi wypiekami, które sprawią, że tłusty czwartek stanie się jeszcze smaczniejszy. Nasze pączki ważą aż 190-200g – to średnio dwa razy więcej niż standardowo. Wyrabiamy je z naturalnych składników najwyższej jakości od lokalnych dostawców.
Serdecznie zapraszamy!

Ostatnie wpisy