Przejdź do treści

Zapraszamy do Capuccino Cafe Jastarnia

29 marca 2021 Ciasta

Zbliża się otwarcie Capuccino Cafe Jastarnia! Od najbliższego piątku, 3 kwietnia, zapraszamy na wyśmienite lody naturalne, bezkonkurencyjnie pyszne ciasta, aromatyczną kawę i świeże soki z sezonowych owoców i warzyw.

Capuccino Cafe Jastarnia znajduje się przy ul. Księdza Bernarda Sychty i funkcjonuje w sezonie letnim. Kawiarnia oferuje bogaty wybór zachwycających smakiem ciast, tortów i deserów, które wytwarzamy z najwyższej jakości składników, pozyskiwanych od lokalnych dostawców. Na miejscu wypiekamy także gorące, chrupiące gofry, maślane croissanty w różnych smakach oraz puszyste drożdżówki.

Doskonałym uzupełnieniem letnich dni są nie tylko smakowite wypieki, ale także uwielbianie przez Gości lody naturalne. Wyrabiamy je korzystając z wieloletniego doświadczenia i autorskiej receptury, bez dodatku chemii i ulepszaczy. Przygotowując lody bazujemy na kremowej śmietanie z miejscowej mleczarni oraz soczystych, świeżych owocach. Oferujemy zarówno smaki tradycyjne, jak i wegańskie.  

Przygotowaliśmy także propozycję dla amatorów zdrowego żywienia i osób dbających o sylwetkę. W naszych koktajlach i sokach ze świeżo wyciskanych owoców zawarliśmy esencję natury oraz moc smaku i witamin.

Kawiarnia zarówno w Sopocie, jak i Jastarni działa zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami.

Ostatnie wpisy