Przejdź do treści

Baby shower w Capuccino Cafe w Sopocie

15 stycznia 2023 Bez kategorii

Zorganizuj wyjątkowy baby shower w Capuccino Cafe. Kompleksowo pomożemy Ci w zrealizowaniu przyjęcia dla przyszłej mamy. Na piętrze naszej kawiarni czeka kameralna przestrzeń, stworzona do organizacji eventów, spotkań i przyjęć.

Jak przygotować baby shower?

Pomysł na organizowanie przyjęcia dla przyszłej mamy przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych. Z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością w Polsce. Nazwa pochodzi z języka angielskiego („baby” – dziecko i „shower” – prysznic) i z założenia ma kojarzyć się z prysznicem prezentów dla młodej mamy oraz falą radości, wsparcia i uczuć. To świetna okazja do spędzenia razem czasu w ostatnich chwilach przed narodzeniem dziecka.

W czasie baby shower nie może zabraknąć tematycznych dekoracji oraz kolorowych słodkości, które mogą nawiązywać do płci dziecka. W Capuccino Cafe doradzimy w sprawie dekoracji i sprawimy, że impreza na długo zapadnie w pamięci zarówno przyszłej mamie, jak i gościom. Oczarujemy Cię smakiem chrupiącej bezy z kremami, tortem oraz mini porcjami. Nasze słodkości to dzieło najwyższej klasy cukierników, dla których pieczenia to również pasja. Pomożemy również w przygotowaniu tematycznych dekoracji.d

Wyjątkowe spotkanie w Sopocie

Ofertę dostosowujemy do Twoich potrzeb. Nasi artyści stworzą personalizowany tort, który podkreśli charakter uroczystości. Na stole nie zabraknie słodkości: francuskich makaroników, ciast czy tartaletek. Przygotujemy również napoje, takie jak domowa lemoniada, aromatyczna kawa czy bezalkoholowe wino, którym każdy uczestnik może wznieść toast.

Planujesz organizację baby shower? Zapraszamy do kontaktu: kawiarnia@capuccinocafe.pl lub 780 127 222


Ostatnie wpisy