Przejdź do treści

Słodki Dzień Babci i Dziadka w Capuccino Cafe

Dzień Babci i Dziadka w Capuccino Cafe
20 stycznia 2023 Bez kategorii

Dzień Babci i Dziadka to święta, których nie można pominąć. Z tej okazji w Capuccino Cafe przygotowaliśmy wyjątkowe, ręcznie dekorowane pierniczki. Świetnie sprawdzą się jako uroczy upominek dla bliskich osób. To wspaniała okazja, aby w słodki sposób wyrazić swoją miłość i wdzięczność.

Dzień Babci i Dziadka

Chociaż to Babcie są królowymi tradycyjnych ciast i wypieków, to w ich święta warto zaprosić je na filiżankę kawy i coś słodkiego. Z okazji wyjątkowego święta najpiękniejszym podarunkiem jest czas, który możemy spędzić wspólnie z naszymi bliskimi. Urocze pierniczki z ręcznie przygotowaną dekoracją będą pięknym uzupełnieniem prezentu dla dziadków. To świetny sposób na słodkie podziękowanie za wspólne wspomnienia, opiekę, smaczne obiady i opowiadane w dzieciństwie bajki. Po spacerze nad morzem zapraszamy na rozgrzewającą kawę, porcję ciasta i miłe rozmowy w przytulnych wnętrzach Capuccino Cafe w Sopocie.

Każdy przygotowany przez nas pierniczek zapakujemy w celofan. Taki prezent z pewnością ucieszy Twoich bliskich i sprawi, że na ich twarzy pojawi się uśmiech- bez względu na to, czy wręczający pierniczki wnuk ma 5, 25 czy 40 lat.
Pierniczki dostępne są w naszej cukierni w Sopocie. Zapraszamy!

Ostatnie wpisy