Przejdź do treści

Pomysł na zaręczyny

27 stycznia 2023 Bez kategorii

Rok 2023 może być rokiem zmian dla wielu z nas. Jeśli stoisz przed wyzwaniem zorganizowania wyjątkowego dnia dla drugiej połówki, to mamy dla Ciebie podpowiedź i pomysł na zaręczyny. Wyznaj jej miłość w słodki sposób.

Zaręczyny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Warto zadbać zatem o odpowiednią aranżację i klimat. Korzystając z uroków mieszkania w pięknych okolicach Bałtyku zaplanuj zaręczyny w plenerze. Chociaż najlepiej jest zrobić to wiosną lub latem, to przygotowania możesz rozpocząć już teraz. Znajdź odpowiednie miejsce: postaw na plażę, cichy zakątek gdyńskiego klifu lub urokliwy ogród. O pomoc możesz poprosić swoich bliskich lub powierzyć przygotowanie przestrzeni profesjonalnej dekoratorce i wedding plannerce.

Tort w Capuccino Cafe- wyjątkowy pomysł na zaręczyny

Piękną dekoracją i słodkim zwieńczeniem zaręczyn będzie tort z naszej pracowni. Nasi cukiernicy zadbają o najwyższą jakość wypieku i przepięknie udekorują słodki deser. Korzystamy tylko z najlepszych składników, co sprawia, że nasze torty są wyjątkowe i od lat zdobywają serca fanów. Wspólnie wybierzemy idealny smak i pasującą do charakteru wydarzenia dekorację. Kawałek miękkiego biszkoptu przełożonego pysznymi kremami będzie słodkim zwieńczeniem wydarzenia.Ten pomysł na zaręczyny skradnie serce Twojej drugiej połówce.
O smakach naszych tortów przeczytasz tutaj.

Zapraszamy do konsultacji, podczas której wspólnie stworzymy zaręczynowy tort marzeń: kontakt: 780 127 222, kamil@capuccinocafe.pl

Aranżacja oraz zdjęcia: Stacja Ślub – Wedding Planner, Gosia Drozdowska Fotografia

Ostatnie wpisy