Przejdź do treści

Jesienne smaki w Capuccino Cafe

jesień sernik
30 września 2022 Bez kategorii

Jesienne smaki już są dostępne w Capuccino Cafe. Piękna aura złotej polskiej jesieni ogarnęła również Cappucino Cafe. Kolory i tekstury lata ustępują miejsca stonowanym barwom ziemi, dojrzewających liści i kwiatów podkreślających naturalne piękno natury. Orzeźwiające smaki wakacyjnych owoców, wraz z tężejącym powietrzem, zmieniają się w intensywną woń jabłek, dyń oraz korzennych przypraw niezwykle słodkich w swej intensywności. 

W związku z nadejściem (g)astronimocznej jesieni przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór wypieków skomponowanych na bazie wyrazistych, aromatycznych składników inspirowanych wszystkim, co świeże i sezonowe. Nasi cukiernicy wiedzą doskonale, że jesień nie oznacza monochromatyczności w kuchni, lecz daje pole do popisu dla wirtuozerii w stonowanym i eleganckim wydaniu, w którym minimum dodatków daje maksimum smaku. 

Do słodkości Cappucino Cafe proponujemy filiżankę naszej wyśmienitej kawy. Ziarna, których używamy do jej parzenia są najwyższej jakości. Sprowadzamy je z Etiopii, Peru i Gwatemali, tylko od zaufanych dostawców. Dzięki eksperckiej wiedzy zdobytej w czasie licznych podróży do ojczyzny kawy, oferujemy zarówno tradycyjne, jak i alternatywne formy jej parzenia: chemex, drip, areopres, coldbrew, nitrocoffe. 

Na jesienne wzmocnienie polecamy również cały bukiet aromatycznych, smakowych herbat lub herbat z dodatkami. Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego lokalu w Sopocie.

Ostatnie wpisy